روش های اجاره خودرو در کیش

روش های مختلفی برای اجاره ماشین در کیش وجود دارند. برای مثال شرکت هایی هستند که این نوع خدمات را به شما ارائه می دهند. این شرکت ها در قسمت های مختلف جزیره فعالیت می کنند و هنگامی که شما به جزیره برسید می توانند ماشین را در فرودگاه کیش یا در محل اقامت خود تحویل بگیرید.

نحوه دیگر اجاره خودرو در کیش استفاده از وب‌سایت های مختلف است. در این وب‌سایت ها هزینه رزرو برای 24 ساعت مشخص شده و شما می توانید با توجه به بودجه خود یکی از ماشین ها را اجاره کنید.

مدارک لازم برای کرایه ماشین در کیش

بعد از اینکه تصمیم گرفتید از کدام روش ماشین مورد نظر خود را اجاره کنید، مرحله بعد آماده سازی مدارک برای اجاره خودرو در کیش است. در ادامه به لیست مدارک مورد نیاز اشاره می کنیم.

• اصل گواهینامه رانندگی (با اعتبار)
• مدرک کارت ملی
• ارائه پول نقد یا چک به ارزش دو تا ده میلیون تومان به عنوان ضمانت
• امانت گذاشتن پولی به اندازه 300 تا 700 هزار تومان برای ضمانت خلافی

انواع اجاره خودرو در کیش

ماشین هایی که می توانید در کیش اجاره کنید در پنج دسته قرار می گیرند:
ماشین لوکس در کیش
اجاره ماشین اسپرت در کیش

کرایه خودرو شاسی بلند در کیش
خودرو اقتصادی در کیش
اجاره ماشین لوکس در کیش
کرایه ون در کیش به صورت ساعتی

هزینه کرایه ماشین در کیش چقدر است؟

هزینه اجاره خودرو در کیش به این موضوع بستگی دارد که تمایل دارید چه نوع ماشینی را اجاره کنید. همچنین با توجه به فصلی که سفر می کنید هزینه ها متفاوت خواهد بود. همان طور که قبلا هم گفتیم هزینه از 800 هزار تومان شروع می شود. اجاره گرانترین ماشین در کیش به ده میلیون تومان هم می رسد.

نکات اجاره ماشین

قیمت اجاره ماشین به شرکت آن بستگی دارد.
اگر در طول مدت اجاره ماشین، مرتکب خلاف رانندگی نشوید، پولی که بابت این موضوع در امانت شرکت گذاشتید به شما باز می گردد. البته برای اینکه وضعیت خلافی شما مشخص شود این پول حداکثر به مدت ده روز در اختیار شرکت باقی می ماند.

چنانچه در مدت اجاره ماشین تصادف کردید و شما مقصر بودید باید هزینه خسارت را پرداخت کنید.
ماشین مورد نظر خود را از شرکت هایی اجاره کنید که مجوز رسمی از جزیره کیش دارند و همین طور عضو انجمن اجاره ماشین در کیش هستند تا بعدا مشکلی به وجود نیاید.

افراد خارجی و شرایط ارائه مدارک شناسایی

شاید با مطالعه بخش قبلی مطلب این سوال برای شما پیش بیاید که افراد غیر ایرانی چگونه می‌توانند از خدمات مجموعه استفاده کنند؟ طبیعی است که توریست‌های خارجی امکان ارائه مدارک شناسایی ایرانی را نخواهند داشت.

ما در مجموعه هما گشت شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا توریست‌های کشورهای مختلف نیز بتوانند از خدمات اجاره خودرو در کیش استفاده کنند. افراد خارجی که مسافرت تفریحی یا کاری به کیش می‌آیند، با ارائه پاسپورت معتبر امکان احراز هویت را خواهند داشت. همچنین شرایط ویژه‌ای نیز برای تامین ضمانت و ودیعه قرار داده شده تا این عزیزان برای اجاره اتومبیل مورد نظر خود مشکلی نداشته باشند.

چک یا سفته برای ضمانت

برای دریافت تمامی خودروهای موجود در موسسه کرایه اتومبیل هما گشت، نیاز به چک و سفته دارید. چک‌ها و سفته مشتری برای ضمانت دریافت شده و در شرایط خاصی به اجرا گذاشته می‌شود. رقم چک و سفته نیز پس از انتخاب ماشین توسط مشتری مشخص خواهد شد. به همین دلیل  نمی‌توان یک رقم ثابت برای مبلغ چک‌ها و سفته‌های امانی به مشتریان عزیز اعلام کرد. مجموعه هما گشت برای اجاره خودرو در کیش قیمت روز اتومبیل را مبنای مقدار ضمانت می‌ماند. همچنین باید دقت کنید که در صورت استفاده از چک بانکی، حساب باید به نام متقاضی باشد.

پرداخت ودیعه نقدی یا دپوزیت ( Deposit )

ودیعه نقدی و دپوزیت همان مبلغی است که مشتریان عزیز باید به عنوان ضمانت نزد مجموعه قرار دهند. متاسفانه افراد بسیاری تصور می‌کنند که مبلغ ودیعه پولی است که باید برای کرایه خودرو بپردازند. اما کلیه مبلغ ودیعه پس از اتمام قرارداد و تحویل ماشین، به صورت کامل بازگردانده می‌شوند. محاسبه ودیعه نقدی نیز بعد از انتخاب خودرو صورت می‌گیرد؛ زیرا میزان دپوزیت کاملا به ارزش کل خودرو وابسته است. 10 درصد قیمت خودرو، مبلغی است که برای دپوزیت تمامی خودروها بپردازید. همچنین راه‌های دیگری نیز برای پرداخت ودیعه وجود دارند.

سایر روش‌های اجاره خودرو در کیش بدون ودیعه نقدی

این روزها قیمت خودرو در بازار ایران سر به فلک کشیده است. به همین دلیل حتی 10 درصد از قیمت خودروهای موجود در جزیره کیش برای افراد بسیاری سنگین خواهد بود. ما به این محدودیت متقاضیان اجاره خودرو در کیش توجه ویژه‌ای کرده‌ایم.

اگر قصد اجاره ماشین کروک در کیش را دارید و پول نقد کافی برای ودیعه را ندارید، نیاز  نیست که نگران شوید. با استفاده از خدمات مجموعه کرایه اتومبیل هما گشت دیگر محدودیتی برای پرداخت ودیعه نخواهید داشت؛ زیرا راه‌های پرداخت دیگری نیز می‌توانید انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید