همچو سیمرغی افکنده بپای اندر پر

متریالی که برای سایبان پارکنیگ اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد باید به نحوی نور خورشید را انعکاس دهد. سایبان اتومبیل را می توان بر اساس کاربرد به پارکنیگ اداری و پارکینگ خانگی تقسیم بندی نمود. یکی از انواع پر کاربرد سازه پارچه ای، سایبان پارکینگ است که حتی در منازل شخصی نیز استفاده میشود. یکی از کاربردهای پرشمار این سازهها، استفاده به عنوان سایبان پارکینگ لاکچری (لاکژری) در ویلاها، منازل شخصی و ساختمان های تجاری و اداری میباشد. سازه چادری حتی در فضاهای بسیار بزرگی مانند فضاهای ورزشی به عنوان سایبان چادری جایگاه تماشاچیان مورد استفاده قرار می گیرد.

با افزایش تقاضا برای سازه های کششی در تهران و سایر استان های ایران، سازه چادری ساینا فعالیت خود را در حوزه ی سازه ثابت و سازه متحرک گسترش داده است. یکی از ویژگی های سازه چادری پارکنیگ آنتی UV بودن پارچه های کششی مورد استفاده در این سقف های چادری است. این سقف چادری می تواند در محوطه فضای باز ساختمان ها، برج ها و … ⚠️ قیمت ها بر اساس استراکچر درجه 1 و پارچه نانو – pvc وزن 400 گرم می باشد. برای بهینه سازی سایبان افقی پارامترهای مختلفی که بر سایه اندازی و شدت تشعشع خورشیدی دریافتی یک پنجره با سطح ثابت یک متر مربع موثر می باشند، مورد بررسی قرار گرفته اند.

این نوع از سایه بان ها را شرکت ایران سایبان در ابعاد مختلف و با استفاده از پروفیل های آلومینیومی تولید می کنند. شرکت ما که دارای بیش از 10 نوع محصول در سبد تولید خود است، امروزه تولید خود را در کل مساحت 400 مترمربع ادامه میدهد. زنجیر های به کار رفته در این نوع از سایبان دارای پایداری و مقاومت بسیار بالایی هستند. پلی اتیلن بر خلاف پلی استر در برابر اشعه ماوراء بنفش نیز مقاومت بسیار مطلوبی دارد. پلی استر را می توان یکی از رایج ترین متریال کاربردی برای روکش سایبان ها دانست.

سایبان مغازه می تواند به صورت سایبان غیر برقی و یا سایبان برقی باشد. نتایج شامل ابعاد بهینه سایبان و پنجره برای هر اقلیم به صورت ضریبی از ارتفاع پنجره ارائه شده اند. 4-در سایبان های برقی در صورت قطعی برق یا خرابی موتور، برای بسته شدن سایبان از وارد کردن فشار زیادی بر روی سایبان خودداری نمایید. سقف متحرک از نشست گرد و خاک بر روی خودرو نیز جلوگیری می کند. سایبان برقی، با اضافه کردن موتور به سایبان فنری مغازه ساخته می شود. شرکت سایبان برقی متین با توجه به تک محصولی بودن و تمرکز مستقیم و مداوم بر روی انواع سایبان برقی، سایبان برقی مغازه، سازه کششی، سایبان اتوماتیک، سایبان برقی متحرک، سایبان سایبان برقی پارکینگ، سایبان مغازه، سایبان متحرک، سایبان برقی چتری و سایبان برقی خودرو به عنوان اولين و بزرگترين مجموعهی ارايهکنندهی سایبان برقی، سایبان مغازه، سایبان اتوماتیک، سایبان پارکینگ، سایبان متحرک، سایبان چتری، سقف برقی، سقف متحرک، سایه بان خودرو، سقف جمع شونده و با قیمت ارزان ارايهی خدمات کارساز به مشتريان و پاسخگويی موثر به نياز آنان را رکن اصلی توسعهی فعاليتهای سایبان اتوماتیک خود قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید