همه چیز در مورد سایبان ماشین و سایبان پارکینگ

امروزه جهت استفاده حداکثر از محیط اعم از اماکن تجاری عمومی یا منازل از سایبان ها استفاده می شود که نصب آسان آنها این امکان را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید از فضای مدنظر خود هم چون تراس، بالکن، پارکینگ های بدون سقف، با کنترل میزان نور آفتاب یا محافظت در زمان بارش لذت ببرید. مطلب پیشنهادی: ساخت پارکینگ در حیاط به صرفه است؟ بعد از ساخت چارچوب اصلی سایه بان، نوبت به نصب قطعات جانبی مثل موتور و.. باید پیش از سفارش و تولید حتما اندازه گیری برای محل نصب انجام شود.

بنابراین شما می توانید با اجرای یک آفتابگیر زیبا در حیاط منزلتان از فضا نهایت استفاده را ببرید. مثلاً اگر شما بخواهید بالای یک خودروی پژو 405 را با سایبان بپوشانید ، ابتدا ابعاد این خودرو را بدست می آوریم و این خودرو حدود 4.4× 1.7 می باشد. اگر محل و موقعیت قرارگیری شما به گونهای است که زاویه تابش نور خورشید بسیار کم است و سایبانهای تاشوی افقی قادر به جلوگیری از ورود نور به فضای داخل نیستند، میتوانید که همراه با این سایبانهای تاشو از انواع مختلف سایبان قائم متصل شونده به سایبان افقی نیز بهره ببرید. شما برای سفارش و خرید انواع پارچه و سایبان پارچه ای و غیره میتوانید از طریق قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

دومین نکتهای که باید به آن توجه داشته باشید نحوه کارکرد سایبان است. از نظر جنس و نحوه کارکرد انواع مختلفی دارند. برای انتخاب یک سایبان باید فاکتورهای مختلفی را مد نظر قرار داد. همچنین برای هر نوع آب و هوایی نیز مناسب است. در انتخاب جنس مناسب باید به این موضوع توجه داشت که قصد داریم آن را در کجا به کار ببریم. قاب در واقع به منزله اسکلت سایبان است. مورد سوم نیز که از اهمیت خاصی هم برخوردار است جنس و رنگ سایبان است. بسیاری از چهارچوبهایسایبانها بهمنظور کم کردن وزن نهایی محصول از آلومینیوم یا ورق گالوانیزه ساخته میشود.

آلومینیوم وزن سبکی دارد و دچار زنگزدگی و خوردگی نیز نمیشود اما ورق گالوانیزه در مقایسه با آلومینیوم از استحکام بیشتری برخوردار است. درصورتیکه قصدمان از استفاده از سایبان ایجاد محل مناسبی برای پارک خودرو است بنابراین استفاده از سایبانهای فلزی و پلی کربنات گزینههای مناسبی خواهد بود. نور پردازی هم برای چارچوب و هم برای سقف متحرک امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید