هر آنچه که می خواهید در مورد سایبان چادری ماشین بدانید!

سازه چادری حتی در فضاهای بسیار بزرگی مانند فضاهای ورزشی به عنوان سایبان چادری جایگاه تماشاچیان مورد استفاده قرار می گیرد. این سایبان ها به صورت تاشو می باشند و می توان به راحتی آنها را نصب کرد. لذا سایبان برقی می تواند به صورت دستی یا فنری استفاده شود. نوع دیگر سایبان خودرو از نوع پارچه ای، سایبان پارچه ای متحرک می باشد که در این نمونه سعی شده تا با رفع محدودیت های نوع ثابت آن، مشکلات احتمالی رفع شود؛ به این صورت که با قرار دادن اهرم در این سایبان و چرخاندن آن، می توان در وضعیت های مختلف باز و بسته آن را تنطیم نمود و به این ترتیب، از قرار گرفتن طولانی مدت سایبان در فصل تابستان و یا بارندگی ها جلوگیری نمود و دوام و طول عمر آن را افزایش داد.

شرکت سایه سازان توانا طراح و مجری سازه ها و پانل UPVC با مقاومت در برابر اشعه UV آفتاب، پارکینگ های اداری، پارکینگ های اختصاصی، سایه بان، درب های کرکره ای و آلاچیق می باشد. نگرش تمام شما مشتریان عزیز بر فعالیت شرکت حاکم بوده و موجب شده برای افزایش خوشنودی شما عزیزان کیفیت محصولاتمان را روز به روز افزایش دهیم و همراه با تکنولوژی های روز دنیا کارآیی سایبان برقی را بیشتر و بیشتر کنیم. با نصب سایه بان بر روی استخر می توان تا حدود زیادی از کثیف شدن سریع آب استخر جلوگیری کرد.

سایبان اتومبیل را می توان بر اساس کاربرد به پارکنیگ اداری و پارکینگ خانگی تقسیم بندی نمود. در زمینه پوشش سقف با کاربرد سایبان ورودی ، سایبان پارکی، سایبان پارکینگی، سقف رستوران، سقف استخر، پوشش حیاط امامزاده ها، سالن چادری، سالن ورزشی، پوشش استادیوم، پوشش فضای ورزشی، سالن نظامی، سقف جایگاه تماشاگران، سقف گرادیانها و هزاران سقف مشابه فعالیت دارد. با در نظر گرفتن اثر متفاوت سایبان در ماه های سرد و گرم نتایج برای اقلیم های 1 تا 5، برای عرض پنجره یکسان و برابر 4 بدست آمد. در ادامه برخی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سقف برقی معرفی می شوند تا همه افراد بتوانند برآورد قیمت را در هنگام سفارش سقف متحرک برقی انجام دهند.

در همه اقلیم ها بیرون زدگی سایبان از دو طرف پنجره یکسان و برابر صفر بدست آمد. سازه چادری یک سقف مدرن پارچه ای در فضای خارجی در اختیار شما قرار میدهد و در عین حال، زیبایی دو چندانی به فضای کار و زندگیتان میبخشد. ابعاد و اندازهها، نوع پارچهای که برای سایبان به کار رفته، پروفیلهای فولادی و آلومینیومی، مدل ساخت به همراه توان موتور الکتریکی، فاکتورهای تاثیرگذار در قیمت سایبان میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید