فروش انواع سایه بان برقی به همراه نصب و راه اندازی

در هنگام خرید سایبان مد نظر خود حتماً در خصوص ویژگیهای موتور از شرکت تهیهکننده اطلاعات کسب کنید. سایبانهای بر اساس ویژگیهای خود دارای یک سری نقاط ضعف و نقاط قوت هستند که بهطور خلاصه میتوانید در شکل زیر آنها را مشاهده کنید. اجزای سایبان ماشین تاشو به دلیل باز و بسته شدن مکرر در طول شبانه روز، تحت فشار قرار می گیرند؛ پس لازم است که برای انتخابی مناسب به نوع بدنه که متناسب با نوع کارکرد است حتما توجه کنید. بدین ترتیب بهتر است بر اساس سلیقه فردی از انواع محصولات مناسب برای نور پردازی سقف متحرک استفاده شود.

آلومینیوم وزن سبکی دارد و دچار زنگزدگی و خوردگی نیز نمیشود اما ورق گالوانیزه در مقایسه با آلومینیوم از استحکام بیشتری برخوردار است. در ساخت این نوع از سوله باید به ملاحظات خاصی توجه شود و کوتاهی در طراحی و بی دقتی در ساخت و پیاده سازی، می تواند منجر به شکست پروژه و اتلاف سرمایه و زمان گردد. زیرا در زمان باران، خودرو کاملا خیس می شدند و بر اثر نور خورشید سقف ماشین کاملا داغ بود و هیچ تاثیری نداشتند. سایبانهای ثابت نیز به مانند سایبانهای متحرک یا تاشو نقاط ضعف و قوت خاص خود را دارند که به طور خلاصه میتوانید آنها را در شکل زیر مشاهده کنید.

سایبانهای تاشو اکثراً دارای قاب لولهای شکل هستند. قابها میتوانند لولهای شکل باشند که مناسب سایبانهایی است که هر روز باز و بسته میشوند و هم میتوانند مربعی یا مستطیلی باشند که ثابت هستند و بهراحتی نمیتوان آنها را هر روز باز و بسته کرد. از سوی دیگر استحکام و مقاومت آن ها عمدتا پایین است و اصلا مناسب به کار بردن در شرایط بد آب و هوایی نیستند. در سایبان خودرو متحرک مدل دستی برای باز و بسته کردن اهرم آن می توان از نیروی دست استفاده نمود که در اندازه و سایزهای کوچک، این امر امکان پذیر است در غیر این صورت سایبان پارچه ای برقی انتخاب مناسب تری است چرا که به واسطه ریموت و بدون نیاز به صرف انرژی می توان اندازه مورد نظر برای سایبان را تنظیم نمود.

یکی دیگر از اجزای تشکیلدهنده سایبان، موتور الکتریکی است. سایبانهای قابل حمل یکی از پرکاربردترین و انعطافپذیرترین سایبانهای موجود در بازار هستند که با توجه به قابلیتهای منحصر به فردی که دارا هستند میتوان آنها را در شرایط و مکانهای مختلفی به کار گرفت. چندین نوع از سایبانهای قابل حمل وجود دارند که در ادامه به سه نوع اصلی از آنها اشاره خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید