طراح و مجری سایبان خودرو

جدیدترین نوع سایبان است که دلیل این نام گذاری، باز و بسته شدن پوشش سقف سایبان می باشد. گاهی به دلیل شرایط آب و هوایی، گل نر، باز شدن خود را به تاخیر می اندازد و از گل دهی، گل ماده عقب می ماند. این یک خطر بزرگ برای کشاورز است، به دلیل این واقعیت که گل ماده به مدت 3 تا 12 روز پس از سبز شدن، پذیرای گرده است. برای جلوگیری از مشکل، بسیاری از خرماکاران گرده فصل قبل را برای دور اول گرده افشانی فعلی خود حفظ می کنند. تحمین زده می شود که یک نخل نر بالغ سالم برای گرده افشانی تا 50 نخل ماده کافی است.

در این مرحله گل دارای رطوبت بالایی است، برای جلوگیری از آلوده شدن گرده به کپک باید خشک شود. به عنوان مثال ساختمان های قدیمی و یا ویلا ها دارای پارکینگ اختصاصی نیستند. سایبان موتور دار ، دارای ریموت کنترل است و هرجای مسیر بازشدن می توانید با استفاده از ریموت آنرا متوقف کنید و نیازی نیست کامل باز شود.

سایبان ها یک نوع محافظ در مقابل نور خورشید برای اثاثیه منزل می باشند این حفاظت خود باعث می شود تا رنگ قالی ها ولوازم خانگی در اثر نور شدید خورشید تغییر نکند .ایجاد فضا یکی دیگر از نکات مثبت می باشد ، در صورت نداشتن فضایی برای استفاده از محیط بیرون خانه یا ایجاد یک پاسیو زیبا می توانید از سایبان استفاده کنید و یا حتی به راحتی آلاچیقی کوچک جهت نشستن و دورهمی های خانوادگی بوجود آورید. سوله سایه بان دست دوم، انتخابی ایده آل برای مدیرانی است که به دنبال مدیریت عالی بر قیمت ها هستند. گرده افشانی درخت خرما به طور طبیعی با اثر باد اتفاق می افتد.

معمولا هر کشاورز منبع گرده خرما و تکنیک استخراج را که بهترین نتیجه را می دهد، شناسایی می کند. این به نوبه خود به عموامل مختلفی مانند منبع و کیفیت گرده خرما، دوره گرده افشانی، روش گرد افشانی، سازگاری نر-ماده و عوامل دیگری مانند دما، لقاح، آبیاری و ویژگی های خاک بستگی دارد. با این حال، این روش در مقایسه با استفاده از گرده خشک تقریبا دو برابر مقدار منبع گرده، به تلاش بیشتر و تجربه کارگر نیاز دارد و بازدهی بالا را تضمین نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید