شرکت مهندسی پارسیا (پارسیاوود)

برای انتخاب یک سایبان باید فاکتورهای مختلفی را مد نظر قرار داد. طبیعتاً ممانعت از اصابت اشعه خورشید به اقلام فروشی و متصدیان فروش، یکی از الزامات این کار است که با کمک احداث سوله سایبان، مورد توجه قرار می گیرد. اگرچه سایبان یک وسیله بسیار ساده است اما کاربردهای بسیار زیادی بهویژه در کشور گرم و خشکی همچون ایران دارد که متأسفانه بسیار بهندرت به آنها توجه شده است.

مطمئناً خواسته قلبی شما این است که مواد و فابریکهای با کیفیتی را برای پوشش دادن یک محل مشخص و ایجاد سایه به کار گیرید. تخصص، سابقه رضایت بخش و تعداد مشتریان راضی از یک مجموعه ارائه دهنده خدمات فروش و نصب سایه بان از مواردی است که قبل از اقدام برای خرید سایه بان باید نسب به آن ها اطمینان حاصل کنید.

امروزه مراکز فروش سایه بان محصولات متعددی را به لحاظ نوع پرداخت و تکنولوژی به کار رفته در آن ها، به مشتریان عرضه می کنند؛ اما ما چگونه باید سایبانی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنیم. مطلب پیشنهادی: ساخت پارکینگ در حیاط به صرفه است؟ نه تنها زیبایی خانه را حفظ می کند بلکه موجب افزایش زیبایی حیاط خانه نیز می شوید. سقف برقی در پارکینگ های رو باز جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به اتومبیل ها ، حیاط منازل، محل بار گیری و تخلیه بار در کارخانه ها و کار گاه ها ، پوشاندن محیط جلوی رستوران ها و بستنی فروشی ، پوشاندن محوطه جلوی فروشگاه ها جهت جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و تسهیل بازدید ویترین توسط مشتریان و .. می باشد.

سایبانهای شیشهای یا آبچکان شیشهای ترکیبی از شیشه، کابل و یراق آلات کانوپی است که برای سر در و ورودی منازل، ویلاها، مراکز اداری و دولتی کاربرد دارد که در هنگام بارش برف و باران فضای زیر آن محفوظ شده، این نوع سقف شیشهای دارای تنوع بسیاری میباشد و با توجه به نیاز مشتری میتوان برای هر ساختمان آن را طراحی و اجرا کرد. انواع سایبان ها از جمله سایبان خودرو و سازه های سبک در این شرکت به صورت پیش ساخته طراحی و تولید می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید