سایه بان دستی

انواع سایبان پارکینگ خودرو در ویلا ها و منازل مسکونی برای یک تا پنج خودرو طراحی و اجرا می شوند. در سایبان های طراحی شده برای کاربری های عمومی و اداره ها، خودرو ها به صورت مجموعه هایی قرار میگیرند که برای بیش از پنج خودرو طراحی میشود. این سایبان ها کاربری های عمومی و شخصی دارند. شایان به ذکر است که شرکت سایه سازان کوروش با بهره گیری از نرم افزار های پیشرفته در زمینه مدل سازی، در حیطه معماری و عمران، سازه هایی زیبا و منحصر به فرد طراحی می کند.

شایان ذکر است تمام سازه، یراق آلات و پارچه ها اعم از سایبان دستی و برقی که برای ساخت سایبان از آن استفاده میشود جزء با کیفیت ترین مواد اولیه به شمار میروند. تمام قطعات این نوع سایبان خودرو ، از پیش ساخته شده و سازه آن با رنگ کوره ای الکترو استاتیک پوشش گردیده است. از این بابت قطعات پیش ساخته در شرایط حوادث واقعی بسیار عالی عمل کرده می کنند. انواع سایبان ها از جمله سایبان خودرو و سازه های سبک در این شرکت به صورت پیش ساخته طراحی و تولید می شوند. سایبان پارکینگ نمونه ی طراحی سازه ای جدید با استفاده مصالح بهتر و جدید تر است.

می باشد که با بهره گیری جدید ترین فناوری ها و به روزترین تکنولوژی ها و متد های حال حاضر در دنیا و همچنین علوم مهندسی و تیم حرفه ای، توانسته است سازه هایی با کیفیت عالی برای کارفرمایان طراحی و اجرا کند. به لطف فناوری تولید مداوم و تجدید یافته، قادر به پاسخگویی به نیازها و تقاضای مشتری در حال تغییر در بازارهای رقابتی و مداوم امروزی است.

می داند ، با این حال در طراحی و ساخت همه سازه های سبک و بسیار مدرن با در خواست کنندگان همکاری خود را اعلام می دارد هدف این شرکت خلق ایده های نو در جهت ارتقا صنعت ساخت سایبان خودرو و سازه های سبک در سر تا سر کشور است. شرکت سایبان گستر داتیس از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تحقیق و تولید سازه های سبک جمع شو با شماره ثبت 12067 در تهران آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید