سایه بان دستی

ستون های سوله سایبان می تواند در وسط سازه یا در کناره ها قرار بگیرند و هر کدام به تحقق مقاصد خاصی کمک خواهند نمود. یعنی در نقشه ی ویلا فضایی در حیاط را برای پارکینگ خودرو در نظر میگرند و برایش سایبان تهیه می کنند. به طور مثال اگر فکر می کنید مدل چوبی آن برای فضای حیاط شما مناسب تر است، می توانید چوبی انتخاب کنید. در ساخت این سازه، بسته به نیازی که مشتری اعلام می کند و با توجه به فضای موجود، سوله سایبان را می توان به صورت تک شیب یا دو شیب بنا نمود.

یا به عنوان مثال یک بازارچه موقت را در نظر بگیرید که قرار است در فضای باز، محل فروش و عرضه محصول یا محصولاتی باشد. سقف متحرک با پوشش پارچه ای را می توان پر طرفدارترین نمونه از سقف های برقی دانست. باید به این موضوع نیز توجه شود که قیمت و کیفیت سقف متحرک برقی با هم رابطه ای مستقیم دارند، یعنی نمی توان با ارزان ترین قیمت، بهترین سقف برقی را تولید و روانه بازار کرد. فایبرگلاس با توجه به نوع تولید دیگر نیازی به رنگ کاری ندارد. تولید میشوند. سیستمهای سایبان که از عوامل مختلف خارجی و شرایط آب و هوایی محافظت میکنند، اساساً به صورت آفتابگیر هستند.

بنابراین اگر کمی بلند مدت تر نگاه کنیم خرید و تهیه سایبان با کیفیت و کارآمد برای محیط خود به مراتب در نهایت ارزان تر بوده و ما را از هزینههایی که جهت جبران خسارت صرف میشوند در امان نگه میدارد. این موضوع باعث شده تا مصرف کننده بتواند بر اساس نیاز و بودجه خود، قیمت و کیفیت سایه بان را تعیین کند. هر چقدر ظرفیت موتور بیشتر باشد، قطعا کیفیت آن نیز افزایش می یابد و به دنبال آن قیمت سازه نیز بیشتر می شود. اما در برخی موارد هم از سوله کامل با سقف شیب دار دو طرفه در دهانه متوسط استفاده می شود.

یا در سوله سایبان دارای شیب دو طرفه، دو ردیف ستون در کناره های سازه و موازی با هم در نظر گرفته می شود. در سوله سایه بان تک شیب (یک طرفه)، یک ردیف ستون در یک سمت تعبیه می شوند. بدیهی است نقش این سایه بان در برابر کل سیستم لجستیک مورد اشاره، عملاً ناچیز و فرعی خواهد بود. این موضوع که چه نوع مواد اولیه و قطعاتی در ساخت سایه بان مورد استفاده قرار می گیرند، تاثیر بسزایی بر روی قیمت نهایی این محصول دارند. برای آن دسته از کارفرمایان که قصد ساخت سوله سایبان دارند و در عین حال تمایل دارند تا حد امکان از هزینه های مربوط به انجام این پروژه بکاهند، سوله دست دوم می تواند بهترین پیشنهاد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید