سایه بان دستی

عملکرد سایبان پارکینگ چگونه است؟ شرکت سایه سازان کوروش بهترین سایبان خودرو برای پارکینگ را با مناسب ترین قیمت ممکن برای شمابه ارمغان میاورد. این شرکت اقدام به طراحی و تولید انواع سایبان های کالسکه ای و یا سایبان های فرهنگی و سایبان های با نشید یا سایبان های پوششی و همچنین سایبان های مغازه و دیگر سایبان ها کرده و توانسته محصولات خود را به صورت مستقیم وارد بازار کند تا مشتریان بتوانند از قیمت و هزینه کمتری برخوردار باشند.

یکی از بهترین متریال های مورد استفاده در سقف پارکنیگ، پارچه کششی میباشد که در ساخت پارکینگ چادری ماشین به کار برده میشود. در محصولات سایبان نو از مرغوب ترین پارچه ها، لوازم خارجی و داخلی استفاده شده است. این موضوع باعث شده تا استفاده از پوشش پارچه بیش از هر پوشش دیگری رواج یابد. به خورشیدی که سفیدی چشمانش از فشاری که به خودش می آورد سرخ شده بود نگاه می کرد و … بدین ترتیب تمایل به استفاده از سقف متحرک برای گلخانه ها در سال های اخیر بسیار زیاد شده است. این عامل کمک می کند تا بتوان به راحتی در روزهای بارانی از سایه بان بهره لازم را برد.

پس از آن به معرفی انواع سایه بان پرداخته شده تا همه افراد بدانند سایه بان دارای چه مدل هایی است. سایبان های برقی فول باکس سایبان هایی هستند که ظاهری زیبا و کیفیت بالایی دارند. سوله تیر ورقی یک سازه بسیار کاربردی است که از قطعات مقاوم و در عین حال سبک ساخته می شود که در برابر انواع تنش ها و فشارها، استحکام بالایی از خود نشان می دهند. این سازه عموما به منظور ایجاد زیبایی و فضایی نیم سایه بر روی تراس ها ، روف گاردن ها ، روی ورودی ها و روی راهروها و مسیرهای پیاده روی احداث می گردد و از الوارهای چوب به فواصل معین در طراحی سقف آن استفاده می گردد .

اما چرا استفاده از سایبان ها به خصوص سایبان برقی یکی از موارد مورد توجه در معماری داخلی شده است ؟ به سمت خورشید قدم برداشت … خورشید نگرانش شده بود ؟ این سایبان مانع از ورود باران و امواج نور خورشید به داخل مغازه می شود. صدای لرزان خورشید از میان آغوشش ، لرزان تر از هر لحظه دیگری به گوشش رسید . و ناتوان از ادامه جمله اش ، لبانش را بر هم فشرد و ساکت شد و قطره اشکی تا میانه های گونه اش راه گرفت … تکنولوژی سایبان متحرک در زمینه های بسیار در طراحی و پوشش سقف برقی کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید