سایه بان دستی

البته ناگفته نماند که کاربرد اصلی سایبان های ماشین، حفاظت از ماشین می باشد، اما سایبان پارکینگ کاربرد های دیگری نیز دارد. اول از همه باید بگویم که برای نصب سایبان پارکینگ به یک تکه گاه نیاز دارید که این تکه گاه می تواند یک دیوار باشد یا حتی دیوار کاذب یک ساختمان باشد تا بتوان سایبان ماشین برقی را بر روی آن نصب کرد. سایبان ها در مکان های زیادی کاربرد های متفاوتی دارند اما کاربردی که در همه ی آنها مشترک است ایجاد سایه چه برای جلو در مغازه چه بر روی استخر و چه برای رستوران های فضای باز برای میل کردن غذا و چه برای خودرو ها می باشد.

سایبان ماشین را می توان بر اساس معیارهای مختلف به دسته های مختلفی تقسیم بندی نمود؛ اگر بخواهیم از جهت نوع عملکرد به آن بپردازیم می توانیم به 2 نوع سایبان اشاره نماییم: سایبان پارچه ای ثابت که این نوع سایبان، به گونه ای طراحی شده است که پس از آنکه سازه و روکش پارچه ای آن را در محل مورد نظر نصب کنید، دیگر نمی توانید آن را باز و یا بسته نمایید و همواره در حالت باز باقی می ماند؛ از این رو به مدت طولانی در مقابل نور خورشید و بارندگی قرار می گیرد، بنابراین از نظر دوام و ماندگاری، دارای طول عمر کمتری نسبت به سایر سایبان ها بوده و قیمت کمتری دارد.

قیمت سایه بان یکی از موارد بسیار مهمی است که شاید بسیاری از خریداران قبل از اینکه اقدام نهایی جهت خرید سایه بان مورد نظر خود را انجام دهند، به دنبال قیمت تمام شده آن می باشند. پس از انجام این مراحل مشخص می شود که چه نوع سایه بانی با چه ابعادی قرار است تولید شود. البته زمانی که مونتاژ سایه بان در داخل شرکت انجام می شود، در مدت زمان کوتاه تری این کار به سرانجام می رسد. یکی از این عوامل، عوامل محیطی مثل: بارش برف و باران و تگرک، تابش نور خورشید می باشد.

با توجه به زیبایی منحصر به فرد و قابلیت هایی که این نوع سایه بان ها دارند، استقبال بسیار خوبی در سال های اخیر از آنها شده است. یکی از نکاتی که باید دراین فضا مورد توجه قرار بگیرد، وجود سایه است .در پارکینگ هایی که دارای سقف هستند این مسئله به خوبی رعایت می شود و دیگر الزام به داشتن سایبان پارکینگ اداری نیست. معمولا شرکت هایی که از مواد و متریال درجه یک و با کیفیت در ساخت انواع سایه بان ها استفاده می کنند، شرایطی را فراهم می کنند تا مصرف کننده بتواند بهره بیشتری را از سایه بان ببرد و این موضوع منجر به افزایش رضایت مصرف کننده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید