سایه بان دستی

همچنین اسکلت سایبان از دو نوع فلزی و آلومینیوم است که بیشتر نوع فلزی آن مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که شرکت سایبان دیدگاهان غرب از یک سیستم خارجی جهت طراحی پارچه سایبان مغازه استفاده می کند. سقف برقی ریموت دار با موتور ایتالیایی محصولی جدید از شرکت سقف برقی ایران سایبان می باشد که قابل استفاده کنار استخرها .

با توجه به اینکه هزینه نصب سایه بان معمولا هزینه معقول و مقرون به صرفه ای در نظر گرفته می شود، بهتر است این کار توسط نیروی کار متخصص و زبده انجام شود. بهتر است بدانید که قطعات این سایبان از قبل آماده شده است و به هیچ گونه جوشکاری و برش کاری در محل نیاز ندارد. برقی بودن این سایبان ها باعث شده تا کار کردن با آنها بسیار راحت تر از نوع دستی باشد، زیرا هیچ گونه نیروی خاصی برای باز و بسته شدن آنها صرف نمی شود و صرفا با فشار دادن دکمه ریموت کنترل می توان باز و بسته کردن سایه بان را انجام داد.

به گونه ای که متریال های به کار رفته در این پارچه از مقاومت خاصی در برابر آب، روغن و پرتو نور خورشید بهره می برند. سایبان های بالکن در انواع دستی و برقی تولید می شوند و در مدل های کلاسیک و مدرن و فول باکس قابل سفارش هستند. سایبان های برقی نسل جدید سایبان های دستی هستند که کار افراد را تا حد زیادی راحت کرده اند.

سقف متحرک برقی را شرکت های سازنده می توانند به صورت دستی و یا اتومات تولید نمایند. برخی از پارکینگ ها به صورت رو باز تولید می شوند. بیشترین پیشآمدگی این سایبانها 230 سانتیمتر میباشد و تا طول 600 سانتیمتر به صورت یک تکه قابل ساخت و نصب میباشند. سایبان اتوماتیک مغازه (برقی) از دیگر محصولات این شرکت معتبر است. ایران کرکره تولید کننده انواع سایبان های برقی کاستی، سایبان های کلاسیک، سایبان برقی، سایبان برقی مغازه و… در این مطلب ما ضمن ارائه خدمات ایران کرکره در حوزه سایبان برقی با انواع سایبان برقی و کاربرد های آن آشنا خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید