سایه بان دستی

در این مقاله به شرح این مشکلات پرداختیم و سعی در ارائه راهکار مناسب برای استفاده آسان تر از سایبان داریم. متریالی که برای سایبان پارکنیگ اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد باید به نحوی نور خورشید را انعکاس دهد. لذا بر خلاف سایر مصالح سنتی ساختمانی سایه زیر این سقف پارکنیگ خنک است.

جنس پارچه مورد استفاده در سقف پارکنیگ : کیفیت و برند پارچه مصرفی برای ساخت سازه چادری بر روی قیمت سایبان خودرو موثر خواهد بود. از این رو برای تامین این مقاومت از فرم آنتی کلاستیک استفاده می شود. فرم پوشش چادری پارکنیگ: قیمت فرم ها به علت تفاوت در میزان مصرف پارچه ی آنها، مختلف است.

دوخت پارچه سایه بان خودرو یکی دیگر از فاکتورهای موثر در قیمت دهی این نوع پوشش چادری است. دسته بندی دیگر پارکینگ ماشین می تواند بر اساس متریال های استفاده شده در این سایبان ها باشد. یکی از بهترین متریال های مورد استفاده در سقف پارکنیگ، پارچه کششی میباشد که در ساخت پارکینگ چادری ماشین به کار برده میشود.

استفاده از سقف برقی برای ویلاها و محوطه های باغی کمک می کند تا بتوان یک فضای بسیار مناسبی برای نشستن در فضای آزاد و بهره برد از اکسیژن هوا را فراهم کرد. سایبان های برقی در مکان های بسیار متنوعی از حیاط منزل گرفته تا استخر ها و به عنوان محافظ خودرو کاربرد دارند.

دیدگاهتان را بنویسید