سایه بان دستی

این نوع از سایبان را به احتمال زیاد دیده اید. از دیگر ویژگی های این نوع از سایبان می توان به مواد به کار رفته در آن اشاره کرد. شرکت سایبان گستر داتیس از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تحقیق و تولید سازه های سبک جمع شو با شماره ثبت 12067 در تهران آغاز نمود. با توجه به اهمیت بسیار زیادی که زمان برای شرکت های سازنده سقف متحرک دارد، استفاده از پروفیل های آلومینیوم با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است. کافی است مقاومت محصولات شرکت سایه سازان کوروش را با رقبا مقایسه کنید تا متوجه تفاوت ها شوید.

ـ نزدیک به چهار ساعت از قزوین تا تهران رانندگی کردم … ـ نکنه تا این وقت ساعت شامم نخوردید ؟ پس از آن به معرفی انواع سایه بان پرداخته شده تا همه افراد بدانند سایه بان دارای چه مدل هایی است. بعضی اوقات بارش باران نیز با زاویه همراه است که زیاد کردن شیب سقف برقی کمک می کند تا از ورود آب باران تا حدود زیادی جلوگیری شود. اگر قصد دارید سایبان از سایبان برقی خود سال ها به صورت مداوم استفاده کنید برای خرید از با سایبان برقی متین در تماس باشید.

این موضوع که چه نوع مواد اولیه و قطعاتی در ساخت سایه بان مورد استفاده قرار می گیرند، تاثیر بسزایی بر روی قیمت نهایی این محصول دارند. شرکت بابادُر با 15 سال سابقه کاری، در تولید و نصب انواع کرکره برقی پارکینگ و انواع سایبان دستی و برقی، با بهره گیری از جدید ترین فناوری روز دنیا توانسته ارائه دهنده ی برترین خدمات در رابطه با انواع سایبان برقی باشد . امیرعلی با آن دست آزادش بینی خورشید را گرفت و محکم فشرد و خورشید باچهره ای مچاله شده از درد ، دست امیرعلی را از روی بینی اش کنار زد .

اگر امیرعلی زورِ زورگویی داشت … امیرعلی با ابروهای بالا رفته و لبخند یک طرفه به اویی که داشت به سمت آشپزخانه می کشیدش نگاه کرد . خورشید نگاهش کرد و پشت چشمی برای او نازک کرد و بیشتر از قبل با قلب و روح یخ زده امیرعلی بازی کرد . خورشید خودش را از حصار دست و سینه امیرعلی آزاد نمود و با نفسی عمیق صورت اشکی اش را پاک کرد … امیرعلی باز هم همان نیمچه لبخندش را کش داد و دست دور شانه خورشید انداخت و سر درون صورت او کشید و خورشید خجالت زده سرش را عقب برد .

دیدگاهتان را بنویسید