سایه بان دستی

این سایبان ها مخصوص فضا های رو باز هستند که در مواقع لازم از تابش آفتاب یا از ریزش برف و باران جلوگیری کنند. در صورتی که قصد دارید برای مغازه یا فروشگاه خود سایه بان اتوماتیک نصب کنید، بهتر است در انتخاب سقف برقی، علاوه بر کیفیت، زیبایی ظاهری نیز در نظر گرفته شود.این امر مشتریان را به سوی خود جذب می کند.این مدل از آفتابگیر ها دارای ریموت هستند و باز و بسته کردن آن ها به راحتی امکان پذیر است.

رو باز بودن پارکینگ باعث می شود تا نور آفتاب و رطوبت باران و برف به مرور زمان ماشین را فرسوده نماید. یا زمانی که در حال برگزاری یک ایونت می باشید و افراد زیادی را دعوت کرده اید سایه بان بهترین انتخاب می باشد.حتی می توان فضایی را ایجاد کرد که کودکان به بازی مشغول شوند. برخی از افراد مایل هستند که از فضای منزل خود به نحو احسن استفاده کنند یا بالکن را تبدیل به کتابخانه کنند و به مطالعه بپردازند یا فضایی زیبا برای دورهمی ها ایجاد کنند و ساعاتی را به گفتگو بنشینند و …

تابش مستقیم نور آفتاب بر سطح استخر، باعث تبخیر آب می شود.کثیف شدن آب از برگ ها و فضولات پرندگان یکی دیگر از مشکلاتی است که می توان با نصب آفتابگیر از بروز آن جلوگیری کرد و به خنک نگه داشتن آب استخر کمک کرد. یکی از کاربردهای مهم آن این است که با نصب سقف برقی مواد غذایی، اجناس و پوشاکی که پشت شیشه ی مغازه چیده شده اند در معرض تابش نور آفتاب قرار نمی گیرند و پوسیده، رنگ پریده یا فاسد نمی شوند. در هر خانه ای یک الی چند ماشین وجود دارد که نیاز است آنها را در برابر شرایط جوی نامناسب مثل تابش نور شدید آفتاب و یا بارش برف و باران محافظت کرد.

معمولا اغلب سایبان ها که به صورت ثابت نصب می شوند، در یک شیب ثابت نصب می شوند، اما سقف متحرک این امکان را برای مصرف کننده به وجود می آورد که بر اساس نیازی که داشته، میزان شیب را تنظیم نماید. شاید سوالی که در ذهن بسیاری از افراد وجود داشته، این باشد که چه فاکتورهایی در انتخاب سایه بان مناسب تاثیرگذار می باشند؟ امروزه با رشد شهر نشینی و تولید انبوه خودرو بر تعداد افرادی که از خودروی شخصی استفاده می کنند افزوده شده است از این رو یکی از دغدغه های افراد مراقبت از ماشینشان در برابر عواملی مانند رطوبت باران، فضولات پرندگان، شیره درختان و اشعه های مضر خورشید است.

دیدگاهتان را بنویسید