سایه بان دستی

پایه این سایبان بر روی یک صفحه فولادی محکم قرار دارد که قابل جابجایی میباشد. سایبان افقی که در خارج از محیط ساختمان و در بالای پنجره قرار می گیرد، یکی از بهترین وسایل سایه اندازی بر روی پنجره ها در دیوارهای جنوبی است. باران گیر پوششی است که از نفوذ آب توسط درب و پنجره ها و یا بالکن منزل جلوگیری می کند. برای مثال می توان برای زیبایی تراس و همچنین جلوگیری از نفوذ نور به آن از شیشه سندبلاست و یا ساتینا برای سایبان بکار ببرید.

به عنوان مثال معمولا برای سایبانهای پارکینگ و پایانههای مسافربری، با توجه به اینکه ابعاد شیشه بزرگ است و نیاز است برای نگه داشتن شیشهها از سازههای فلزی و یا کابلهای کششی استفاده شود. گروه سایبان مغازه ایران سایه بان با پشتوانه علمی پرسنل تحصیلکرده خود و همچنین با داشتن و بهره گیری از تجربه حدود ۵۰ ساله در این صنعت توانسته به تولید انواع سایبان ها دست پیدا کند و با اطمینان خاطر محصولات خود را معرفی و در بازار جهانی به فروش برساند.

کارگاه تولیدی سایبان در چادر ایرانیان یکی از تولیدی ها در ایران است که اقدام به ارائه مستقیم سایبان از کارخانه و ارائه آن به مشتری است. خدمات انواع سایبان برای نصب در حیاط، محوطه ویلا، روف گاردن و سایبان مناسب برای کسب و کارهای تجاری نظیر رستوران یا کافی شاپ در فضای باز ارائه میشود. البته با توجه به سهولت استفاده و کارایی زیاد، این بالا تر بودن قیمت قابل توجیه است.فقط پیش از خرید لازم است که سایبان را به یک فرد متخصص نشان دهید تا از صحت موتور محصول اطمینان حاصل کنید.کارشناسان دیدگاهان غرب آماده ارائه انواع خدمات در زمینه مشاوره و فروش سایبان برقی به مشتریان محترم هستند.

پاسخ سوال شما کاربردهای گوناگون و کارآمد بودن سایبان برقی در عین سادگی است. برای راحتی بیشتر، میتوانید سنسورهای اتوماتیک باد و خورشید را به سایبان برقی خود اضافه کنید. قبلا با روکش انواع سایه بان آشنایی پیدا کرده ایم، حالا در ادامه به اسکلت سایبان پرداخته می شود تا افرادی که این مطلب را دنبال می کنند، نیاز به هیچ مرجع دیگری نداشته باشند و بتوانند همه اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت یکجا دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید