سایه بان دستی

این سایبان ها امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. اجزای سایبان ماشین تاشو به دلیل باز و بسته شدن مکرر در طول شبانه روز، تحت فشار قرار می گیرند؛ پس لازم است که برای انتخابی مناسب به نوع بدنه که متناسب با نوع کارکرد است حتما توجه کنید. شما برای خریداری سایبان خودرو باید حتما به ابعاد آن توجه کنید. معمولا برای پوشش کامل حیاط و جلوگیری از ورود نور آفتاب و همچنین بارا و برف به یک سقف بسیار شیک و مقاوم نیاز داریم. اگر در جایی به غیر از داخل شرکت اقدام به ساخت یک سایبان شود، باید تجهیزات زیادی به محل مورد نظر منتقل شوند تا از این طریق بتوان محصول مورد نظر را با کیفیت مناسبی تولید کرد.

سایت های بسیار زیادی در زمینه فروش سایه بان در داخل کشور فعالیت دارند. این نوع از سایبان ها این قابلیت را دارند که شما اجزای آن ها را به راحتی از هم جدا کنید. همان طور که می دانیم سایه بان یک سقف ثابت یا جمع شونده (برقی – یا به صورت دستی ) می باشد که به قسمت خارجی دیواره های یک ساختمان متصل می شود .می توان این را نیز بیان کرد که سایبان ها جدا از کارکرد، یک اثر هنری می باشند و یک نوع المان معماری هستند که به فضای شما اعم از استخر ، پارکینگ، رستوران ، بالکن، تراس ، تالار، ویلا،هتل…

مثلاً اگر شما بخواهید بالای یک خودروی پژو 405 را با سایبان بپوشانید ، ابتدا ابعاد این خودرو را بدست می آوریم و این خودرو حدود 4.4× 1.7 می باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت سقف متحرک، ابعاد سقف می باشد. البته در مدت زمان کوتاه تری نسبت به متریال مدرن نیاز به تعویض پیدا می کنند. امروزه با افزایش جمعیت و به دنبال آن تعدد خودروهای شخصی، می دانیم که یکی از دغدغه های مهم افراد داشتن فضایی امن و مطمئن برای پارک خودرو می باشد.

برای حل این مشکل نیز لازم است که به مدت 10 تا 15 دقیقه از سایبان خودرو استفاده نکنید و سپس دوباره تلاش کنید. اگر انتخاب درستی نداشته باشیم، در آینده نمی توانیم بهره لازم را از سایه بان تهیه شده ببریم. اگر روکش سایه بان به درستی انتخاب شود، کیفیت و کارایی سایه بان نیز بیشتر می شود. پلی استر را می توان یکی از رایج ترین متریال کاربردی برای روکش سایبان ها دانست. نمایی زیبا می بخشند.پارچه سایبان ها دارای انواع مختلفی هم چون برزنت ، پلی استر یا پنبه ، پی وی سی و… اما اگر پارکینگی وجود ندارد یا پارکینگ روباز است، بهترین راه حل برای امنیت ماشین شما، نصب سایبان برقی اداری است.

دیدگاهتان را بنویسید