سایه بان دستی

ویژگی دیگر سایبان برقی که در اینجا به آن اشاره می کنیم مربوط به مقاوت آن در برابر آفتاب و آب است. دیگر ویژگی این نوع سایبان این است که نسبت به سایبان های دستی و معمولی قدیمی این برتری را دارد که در مجاورت هوای سرد و گرم آسیب نمی بیند. سایبان برقی برعکس سایبان های دستی و سنتی که بسیار سنگین بودند، وزن بسیار سبکی دارد و در عین حال مقاومت بالایی در برابر بارش باران و برف از خود نشان می دهد که این ویژگی نسبت به سایبان های دستی قدیمی یک پیشرفت بزرگ به حساب می آید.

به عنوان مثال ساختمان های قدیمی و یا ویلا ها دارای پارکینگ اختصاصی نیستند. در فصل های گرم به جز در امان ماندن از اشعه های افتاب این سایبان ها کمک می کنند که داخل خودرو داغ نشود. برای خرید این نوع سایبان ها اصلا نباید با مشاورانی که در این زمینه تخصص دارند نشوند چت البته برای پیدا کردن بهترین نو در بازار می توان به موارد زیر دقت کرد: قبل از خرید حتما به نوع پارچه و نوع سایبان قبل لازم را داشته باشید سایبانها عوامل مختلف در بازار وجود دارد.

سایهبان ها معمولاً از کرباس تشکیل شدهاند که با فیبر اکریلیک، رشتهٔ پلیاستر یا پنبه بافته می شوند و همچنین میتواند از لایه وینیل که بر روی الیاف پلیاستر قرار داده شده است و روی سازه ای سبک از آلومینیوم، آهن، فولاد و احتمالاً چوب و بتن و مواد شفاف (که برای پوشش سلولهای خورشیدی در تابستان استفاده میشود ولی در زمستان باید اجازه دهد که نور تا حد ممکن از آن عبور کند) کشیده میشود ساخته شده باشد. همچنین رنگ به کار رفته در آن، رنگ الکترواستاتیک می باشد که مقاومت بالایی در برابر آفتاب و آب دارد و از بین نمی رود.

از این رو سایبان برقی در برابر زنگ زدگی و زنگ خوردگی مقاوم است. سایبان برقی پارکینگ برای پارکینگ هایی کاربرد دارد که رو باز هستند. سقف شیشه ای مانند سقف های آلومینیومی ضعف هایی داشته که باعث شده تا به ندرت مورد استفاده قرار بگیرد. روکش سایبان ها دارای تنوع بسیار زیادی است که در این بخش به برخی از مهمترین آنها می پردازیم تا همه افراد بتوانند در هنگام خرید سایبان مغازه، روکش مناسب و پرکاربرد را انتخاب نمایند. سایهبان یک روکش ثانوی است که به بخش خارجی دیواره یک ساختمان وصل میشود.

دیدگاهتان را بنویسید