سایه بان دستی

پارچه های برزنتی سبک وزن هستند و فشار خیلی کمی به بازوهای دستگاه سایبان وارد می آورند. سایبان پارچه ای تاشو، دارای ساختار ساده ای می باشد اما در عین حال از استقامت بالایی بهره می برد. سایبان برقی سیستمی است که دارای یک پوشش متحرک می باشد. یک ترمینال مسافربری یا یک ایستگاه راه آهن را تصور کنید که در مجاورت پلتفرم پیاده و سوار شدن مسافرین، یک سایه بان نصب می شود. سایبان برقی در منزل ، مغازه ها ، ویلا و هر جای دیگری که شما بخواهید در هر ابعاد ، طرح و رنگی قابل اجرا و نصب است.

همین جزء کوچک و به ظاهر کم اهمیت می تواند تأثیر قابل توجهی بر روی آسایش پرسنل و عملکرد بهتر سیستم داشته باشد. در صورتی که ناودانی نصب نشود، آب باران از قسمت شیب دار سقف متحرک بر روی زمین می ریزد، این موضوع می تواند منجر به خیس شدن افرادی که از آن نقطه عبور می کنند، شود.

نصب سایبان اگر طبق اصول و قواعد مربوطه انجام شود، استفاده از سایه بان برای مشتریان بسیار لذت بخش تر خواهد شد. بدین ترتیب بسیاری از شرکت های سازنده خدمات نصب سایبان را نیز برای مشتریان خود انجام می دهند. بدین ترتیب یکی از ویژگی های سقف متحرک نسبت به سقف های ثابت این است که می توان در مواقع نیاز آن را جمع کرده و هر وقت که بخواهیم دوباره می توانیم آن را باز کنیم.

به خاطر کابرد بالایی که دارد این اجازه را به ما می دهد که از آن در فضاهایی همچون استخر ها ، بالکن ها ، هتل ها ، رستوران ها ، کافه ها ، مکان های تفریحی ساحلی ، استخر های رو باز و … مثلا در بالکن اگر از سایبان برقی استفاده کنید دیگر دغدغه ی آسیب دیدن به گلدان ها ، ریخت آشغال توسط همسایه ها در طبقات بالا ، داغ شدن بیش از حد بالکن و عدم توانایی گذراندن اوقات فراغت و … آیا تاکنون به این فکر کردهاید که هنگام خرید یک ویلا در شمال باید به چه نکاتی توجه کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید