سایه بان دستی

به خصوص صاحبان خانه که خودروی شخصی دارند ترجیح میدهند خودروی خود را در زیر سایبان پارک کنند. آفتاب گیر را گویند و آن چتری باشد مانند چتری که بر سر پادشاهان دارند تا مانع تابش آفتاب گردد. در ادامه، نگاهی بر تقسیمبندی انواع این تجهیزات داریم و اجزای آن را به طور اجمالی معرفی میکنیم. اجزای سایبان را باید به خوبی بشناسیم تا بتوانیم در هنگام خرید سایه بان مورد نظر، بهترین اجزا را سفارش داد.

یکی دیگر از اجزای تشکیلدهنده سایبان، موتور الکتریکی است. این محصول علاوه بر نکات گفته شده دارای نصب آسان و سریع است و قابل تجهیز کردن با سیستم های صوتی، الکتریکی و مه پاش نیز می باشد. این سایبانها به صورت بازویی و جمعشونده عمل میکنند و مجهز به یک موتور الکتریکی هستند. بدین ترتیب افرادی که به دنبال خرید یک سایبان استاندارد و با کیفیت ودند، می بایست مسافت های نسبتا طولانی را طی می کردند تا بتوانند خود را به شرکت سازنده سایبان برسانند و سفارش خرید خود را ثبت کنند. افرادی که به دنبال یک سایبان ایمن و کاربردی برای مکان مد نظر خود هستند، می توانند سقف برقی را انتخاب نماید.معمولا سقف متحرک با حرارت بالا دچار تغییر شکل خاصی نمی شود.

در ساخت این نوع از سوله باید به ملاحظات خاصی توجه شود و کوتاهی در طراحی و بی دقتی در ساخت و پیاده سازی، می تواند منجر به شکست پروژه و اتلاف سرمایه و زمان گردد. به گونه ای که متریال های به کار رفته در این پارچه از مقاومت خاصی در برابر آب، روغن و پرتو نور خورشید بهره می برند. این نوع ازسایبان یکی از با کیفیت ترین سایبان هایی است که می توان در بازار یافت. سایبان های فول باکس که به آن ها سایبان فول کاست نیز گفته می شود از پر طرفدار ترین انواع سایبان ها هستند که در بازار یافت می شوند.

این سایبان ها روی درجه ای که بهترین سایه و مناسب ترین گزند را از عوامل محیطی مانند برف و باران و افتاب به شما می دهد به صورت اتوماتیک تنظیم می شوند. بنابراین بهترین راه برای محافظت از ماشین استفاده از سایبان ماشین می باشد. یعنی از سایبان پارکینگ استفاده می کنند تا ازماشین های خود محافظت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید