سایبان ماشین ,سایبان خودرو,مهرگستر🥇️,سایبان پارکینگ,خانگی و اداری ,قیمت سایبان ماشین ،ویلا

با در نظر گرفتن اثر متفاوت سایبان در ماه های سرد و گرم نتایج برای اقلیم های 1 تا 5، برای عرض پنجره یکسان و برابر 4 بدست آمد. یکی از مهم ترین راهکارهای کاهش انرژی سرمایشی در ماه های گرم سال و در نتیجه کاهش انرژی مصرفی سالیانه، سایه اندازی بر روی پنجره هایی است که در معرض تشعشع خورشید قرار دارند. این اقلیم های پنج گانه به ترتیب گرم و خشک، گرم و مرطوب، معتدل و خشک، نیمه مرطوب و معتدل و خیلی مرطوب و معتدل می باشند.

در این مطلب قصد داریم به طور کامل و جامع شما همراهان عزیز را با کاربردهای انواع سایه بان آشنا کنیم، بدین ترتیب تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. در صورتی که راهکارهای ارائه شده برای حل مشکل شما کافی نبود، در نهایت با شرکت سازنده و متخصص مربوطه تماس بگیرید و از آن ها کمک بخواهید.

باز و بسته شدن سقف محرک از راه دور کمک می کند تا وقت و انرژی بسیار کمتری برای باز یا بسته شدن سقف برقی صرف کرد. سایبان برقی به مردم این امکان را می دهد که بتوانند از فضای اطرافشان لذت کامل را ببرند. یکی از انواع پر کاربرد سازه پارچه ای، سایبان پارکینگ است که حتی در منازل شخصی نیز استفاده میشود. یکی از کاربردهای پرشمار این سازهها، استفاده به عنوان سایبان پارکینگ لاکچری (لاکژری) در ویلاها، منازل شخصی و ساختمان های تجاری و اداری میباشد. امروزه استفاده از سازه چادری به عنوان سایبان خودرو در طراحی معماری روز دنیا بسیار محبوب است.

برای این اقلیم ها پیش آمدگی سایبان به ترتیب برابر 24/0، 5/0، 22/0، 11/0 و 11/0 و فاصله بین بالای پنجره تا سایبان به ترتیب برابر 2/0، 0، 1/0، 1/0 و 1/0 بدست آمدند. بدین ترتیب اگر بارندگی طولانی مدتی در پیش داشته باشیم، احتمال نفوذ آب باران بسیار زیاد می شود. سازه چادری حتی در فضاهای بسیار بزرگی مانند فضاهای ورزشی به عنوان سایبان چادری جایگاه تماشاچیان مورد استفاده قرار می گیرد. شما با توجه به اندازه مورد نیاز خود طول کار را اعلام نمایید و برای شما تولید می شود.

دیدگاهتان را بنویسید