سایبان ماشین ,سایبان خودرو,مهرگستر🥇️,سایبان پارکینگ,خانگی و اداری ,قیمت سایبان ماشین ،ویلا

با این سایبان یا پرگولای چوبی می توان فضاهای زیبای سبز با امکان سایه دار بودن را خلق کرد که زیبایی های بصری منحصر بفردی داشته باشد.و همچنین برای ایجاد فضایی نیمه سایه بر روی تراس ها میباشد. این سازه ها از نظر کاربردی به دو گونه ی اصلی تقسیم می شوند، یکی سازه هایی که برای پوشش دادن یک مسیر و محل عبور ساخته می شوند و دیگری مکانی خاص و متفاوت برای استراحت می باشند. این نوع از سایبانها به صورت ساده و دارای تیرک بوده، همانند چادر کمپینگ برپا میشوند. سطح بیرونی این نوع شیشه به صورت مات یکنواخت است .

این ویژگی سایبان برقی در روزهای آفتابی بسیار به کمک شما خواهد آمد. سایبان مغازه جوشکاری دارای مزایای بسیار زیادی برای کاربران و افراد مغازه است. نام دیگر این سایبان کروک است که در بین افراد رواج پیدا کرده است. در فرایند تولید شیشه ساتینا ، اسید فلویوریک ( HF ) و ترکیبی از چند ماده ی دیگر به صورت کامل و یکدست بر روی سطوح بیرونی شیشه ریخته شده و سطح خارجی شیشه در اثر تماس با اسید دچار خوردگی می شود که نهایتا سطح صاف و صیقلی آن از بین می رود و شیشه به شکل مات یکدست در می آید .

سایه بان چوبی به نوعی حس آرامش و زنده بودن و همچنین ایجاد صمیمیت را تداعی می کنند.برای بهبود فضای داخل سایه بان چوبی می توان از یک لوستر، پنکه سقفی، سیستم مهپاش و یا یک سیستم سقف جمع شو در آن استفاده کنید. سایبان چوبی (پرگولا) در جاهایی مانند کناره های دبوار و یا راهروهایی که یک سمت آن دیوار هست ایجاد میشود که از آن برای تنظیم نور ساختمان استفاده میشود. این سازه عموما به منظور ایجاد زیبایی و فضایی نیم سایه بر روی تراس ها ، روف گاردن ها ، روی ورودی ها و روی راهروها و مسیرهای پیاده روی احداث می گردد و از الوارهای چوب به فواصل معین در طراحی سقف آن استفاده می گردد .

همواره تلاش ما بر این بوده است که با ارائه محصولات از جمله سایبان خودرو و سایبان حیاط ها متنوع نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن شناسایی و رفع نماییم. در این فرآیند چوب عاری از هرگونه حشرات و میکرو ارگانیزم ها میشود. در این فرآیند مغز چوب بین دمای ۱۸۵ تا ۲۱۲ درجه سانتی گراد میرسد. در پایان این فرآیند رطوبت الوار ها بین ۴ تا ۶ درصد ثابت و صمغ چوب خارج میشود. سایان برقی دو طرفه از انواع سایبان های کشویی است که در فضا های رو باز مانند استخر، کافه ها و رستوان های روباز کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید