سایبان ماشین ,سایبان خودرو,مهرگستر🥇️,سایبان پارکینگ,خانگی و اداری ,قیمت سایبان ماشین ،ویلا

به طور کلی سایبان به دو دسته متحرک و ثابت تقسیم می شود که اکثر افراد به دلیل سهولت در استفاده از سایبان متحرک این نوع را انتخاب می نمایند؛ چرا که در مواقعی که نیازی به استفاده از سایبان ماشین نباشد به راحتی می توان آن را جمع کرده و از اشغال شدن فضا جلوگیری نمود.

انتخاب جنس و کالیته سایبان برقی متحرک و همچنین سیستم اتوماتیک سایبان برقی مغازه دو فاکتور مهم در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه می باشد. در سایبان خودرو متحرک مدل دستی برای باز و بسته کردن اهرم آن می توان از نیروی دست استفاده نمود که در اندازه و سایزهای کوچک، این امر امکان پذیر است در غیر این صورت سایبان پارچه ای برقی انتخاب مناسب تری است چرا که به واسطه ریموت و بدون نیاز به صرف انرژی می توان اندازه مورد نظر برای سایبان را تنظیم نمود. جدیدترین نوع سایبان است که دلیل این نام گذاری، باز و بسته شدن پوشش سقف سایبان می باشد.

سایبان ماشین را می توان بر اساس معیارهای مختلف به دسته های مختلفی تقسیم بندی نمود؛ اگر بخواهیم از جهت نوع عملکرد به آن بپردازیم می توانیم به 2 نوع سایبان اشاره نماییم: سایبان پارچه ای ثابت که این نوع سایبان، به گونه ای طراحی شده است که پس از آنکه سازه و روکش پارچه ای آن را در محل مورد نظر نصب کنید، دیگر نمی توانید آن را باز و یا بسته نمایید و همواره در حالت باز باقی می ماند؛ از این رو به مدت طولانی در مقابل نور خورشید و بارندگی قرار می گیرد، بنابراین از نظر دوام و ماندگاری، دارای طول عمر کمتری نسبت به سایر سایبان ها بوده و قیمت کمتری دارد.

این منظور است که یک شهر ممکن است در بیشتر ماه های سال بارانی باشند و شهری دیگر در بیشتر ماه های سال آفتابی. علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد نور آفتاب به مرور زمان رنگ بدنه را تغییر خواهد داد و از بین میبرد و موجب می شود که هزینه های زیادی بابت تعمیر و نگهداری نفس کرد علاوه بر اینکه در تابستان بر اثر نور آفتاب ممکن است خودرو شما دچار آسیب شود در فصل زمستان نیز در امان نخواهد بود، زیرا سرما و یخ و برف به موتور و بدنه آسیب می رساند و در روزهایی که بارش برف شدید می باشد تمام سطح خودرو را برف فرا میگیرد و استفاده از اتومبیل تقریباً غیر ممکن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید