سایبان برقی ، قیمت نصب انواع سایبان مغازه دستی و برقی – دیده بان

اگر شما به دنبال یک سایبان ارزان و با کیفیت می گردید، بهترین انتخاب برای شما شرکت سایبان مهرگستر می باشد. از طرفی میتوان از پوششهای که صد در صد از اکریلیک ساختهشدهاند استفاده کرد و از طرف دیگر میتوان از پوششهای ساخته شده از پلیاستر و کتان و پوششهای پلیاستری که با لایهای از اکریلیک پوشیده شدهاند استفاده کرد.

در چنین شرایطی بهترین کار این است که از سایبان پارکینگ برای ماشین های شخصی استفاده شود. از سوی دیگر استحکام و مقاومت آن ها عمدتا پایین است و اصلا مناسب به کار بردن در شرایط بد آب و هوایی نیستند. بدین ترتیب می توانیم در هنگام نیاز به سایه بان، نوع مناسب را تشخیص داده و اقدام به خرید آن کرد. شرایط آب و هوایی در محیط های مختلف نیاز به ساخت سایبان را برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و ایجاد سایه و همچنین برای ممانعت از بارش باران و برف بر فضای مورد نظر را موجب می شود .

با این وجود سایبانهای قابل حمل مقدار سایه کمتری را به دست میدهند زیرا که اندازه پوشش آنها در مقایسه با دیگر انواع سایبانها کوچکتر است. پوششهای مجهز شده به وینیل در مقایسه با پوششهای اکریلیکی مقاومت بهتری در مقابل رطوبت دارند امادر طرحها و رنگهای کمتری در دسترس هستند.

وینیلها در مقایسه با اکریلیکها نسبتاً سنگینتر هستند از طرفی نیز شفافیت بهتری دارد و از همین رو گزینه مناسبی برای اهداف نورپردازی هستند. البته با توجه به قرار گرفتن پارچه در معرض هوای آزاد و عوامل جوی مثل رطوبت و تابش مستقیم نور آفتاب، عمر روکش سایبان ها کوتاه بود. کاربرد این نوع از سایبان همانطور که از نامش پیداست در پارکینگ ها و خصوصا در پارکینگ های روباز مانند حیاط منزل می باشد و خودروی شما را از نور خورشید و باران و برف و مزاحمت پرندگان محافظت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید