سایبان برقی ، قیمت نصب انواع سایبان مغازه دستی و برقی – دیده بان

شرکت سایه سازان کوروش با دارا بودن کارگاه مجهز برای ساخت محصولات خود مانند سایبان خودرو و انواع دیگر و بهره گیری از مهندسین و نیروهای متخصص توانمندی طراحی و اجرای سازه سنگین فولادی را نیز برخوردار می باشد. ⚠️ در سایبان آویزدار ، بصورت استاندارد آویز 20 سانتیمتر در نظر گرفته می شود و قیمت یک مترمربع آویز 240/000 تومان می باشد. شما با نصب سایبان برقی در مکان مورد نظر خود می توانید زیبایی مکان را افزایش دهید.

سایبان برقی و سقف برقی متحرک، سایه ای خنک برای تراس ها و فضای بیرونی خانه شما فراهم می آورد. کاربردهای مختلف سایبان: قدمت سایبان به دوران رم باستان بر می گردد و در طول تاریخ، ابزاری برای ایجاد سایه و محافظت از اشخاص و وسایل در برابر تابش خورشید و یا شرایط بد جوی بوده است.البته اوایل هدف از طراحی سایبان، برای کاربردهای مهم و جدی نبود و بیشتربرای تفریح و سرگرمی مانند آلاچیق ساخته شده بود اما به مرور زمان و با پیشرفت طراحی خودرو و احساس نیاز در مردم، طراحی سایبان برای خودرو به گونه ای دیگر صورت گرفت تا پاسخ گوی این نیازها باشد.

حال یک سایبان باابعاد بزرگتر خریداری می کنیم که کاملاً این خودرو را پوشش دهد. زیرا در زمان باران، خودرو کاملا خیس می شدند و بر اثر نور خورشید سقف ماشین کاملا داغ بود و هیچ تاثیری نداشتند. با استفاده از سقف برقی برای گلخانه ها می توان در هنگام نیاز از نور طبیعی برای گلخانه نیز بهره مند شد. امروزه هم آلودگی بیشتر شده هم تابش نور خورشید نزدیکتر شده است. با وجود کاربردهای فراوان سایبان، اما استفاده از آن با مشکلاتی نیز همراه است از جمله ایجاد سر و صدا هنگام باز یا بسته شدن؛ برخی مدل های سایبان ماشین یا دیگر سایبان ها پس از اینکه مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرد، هنگام باز یا بسته شدن تولید صدا می کند.

استاندارد ابعاد (عرض) پارچه های برزنت در دنیا 1/20 سانتی متر میباشد ولی در ایران عرض معمول استفاده از این نوع پارچه 1/50سانتی تولید و عرضه می گردد. فقط مواظب باش این دختره تو دام نندازتت که فکر نمی کنم مامانت راضی بشه که این عفریته زنت بشه . فقط مواظب باش ، این دختر کارش و خوب بلده … این نوع از سایبان ها این قابلیت را دارند که شما اجزای آن ها را به راحتی از هم جدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید