سایبان برقی، خرید با کیفیت عالی ☎️ 44903002 ✔️ سایبان ایران

هر یک از انواع سایبان ویژگی های منحصر به فردی دارند که باعث تفاوت قیمت آن ها با سایبان های دیگر می شود. سایز بزرگ تر باعث استفاده از متریال بیش تر و قیمت بالا تر خواهد بود. این پوشش به کمک جریان برق بالا و پایین می شود و اندازه های آن قابل تغییر است. پوشش سایبان پیچ و مهرهای از شیتهای UPVC درجه یک تهیه شده و عمر مفید این سایبان خودرو بسیار بالا بوده و امکان باز شدن و نصب مجدد آن به دفعات در محلهای دیگر امکانپذیر میباشد.

سایبان های برقی که به آن ها سایبان های الکترونیک نیز گفته می شود انعطاف پذیری زیادی دارند و باعث می شوند به راحتی بتوانید آن ها را روی درجه مورد نظرتان تنظیم کنید. می توان با ریموت کنترلر باز و بسته شدن سایبان را کنترل کرد و روی درجه های مختلفی گذاشت. نحوه عملکرد سایبان های برقی تا ح زیادی به نحوه باز و بسته شدن درب اتوماتیک پارکینگ ها شباهت دارد و از یک مکانیسم در آن ها استفاده می شود.

ریل ها باید کیفیت لازم را داشته باشند تا در هنگام باز و بسته شدن سقف برقی شاهد ایجاد سر و صدا نباشیم. تبلیغات روی سقف برقی بیشتر در مکان های شلوغ و پر تردد می تواند مفید باشد، زیرا تبلیغات بر روی سقف سقف متحرک حیاط تاثیری بر روی جذب مخاطب دارد، زیرا افراد محدودی آن را می بینند. به همین خاطر معمولا در مکان هایی مثل رستوران و کافه ها که محل تردد مشتریان زیادی بوده، تبلیغات اثربخشی بهتری دارد.

با استفاده از سایبان مغازه این مشکلات برطرف خواهد شد و مغازه به مکان دلنشینی برای مشتریان شما تبدیل خواهد شد. در ادامه درباره این مدل های سایبان ها صحبت خواهد شد. نکتهای که باعث میشود بسیاری از صاحبان مغازه از خرید سایبان مغازه خودداری کنند، این است که از مزایای سایبان مغازه آگاهی لازم را ندارند. رنگی که با آن سایبان های چتری را رنگ می کنند الکترواستاتیک است که باعث افزایش دوام و همچنین زیبایی چتر ها می شود. سایبان های برقی دارای یک موتور توبلار هستند که باعث می شود هزینه بالاتری را نسبت به سایبان های دستی برای خرید آن ها بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید