سایبان برقی، خرید با کیفیت عالی ☎️ 44903002 ✔️ سایبان ایران

سایان برقی دو طرفه از انواع سایبان های کشویی است که در فضا های رو باز مانند استخر، کافه ها و رستوان های روباز کاربرد دارد. سایبان برقی مغازه یک محصول بسیار کارامد است تا بتوان با کمک آن قسمت ورودی فروشگاه و مغازه را از گزند افتاب دور نگه داشت این نوع سایبان ها ممکن است از انواع کالسکه ای و بازویی باشند. سایبان های دو طرفه کشویی از ستون و بازو های فلزی، یک موتور برقی توبلار که کار باز و بسته شدن سایه بان را انجام می دهد و پارچه خود سایبان تشکیل می شوند.

این سایبان ها یک موتور توبلار دارند که امکان کنترل آن ها به شکل خودکار و از راه دور نیز وجود داشته باشد. بدین ترتیب نیاز است که همه قطعات یک سازه مانند قطعات یک پازل از بهترین کیفیت ممکن ساخته شوند تا بتوان بر روی دوام و استحکام سازه حساب باز کرد.

سایبان را می توان یک سازه بسیار کاربردی برای ایجاد یک فضای امن در برابر بارش برف و باران و یا تابش مستقیم نور آفتاب در فضای باز دانست. با توجه به اهمیت بسیار بالای شکل ظاهری ساختمان، اهمیت بسیار زیادی دارد که بتوانیم ظاهر یک ساختمان شیک و زیبا کنیم. با استفاده از سقف متحرک برای پاسیو یا بالکن خانه می توان ظاهری شیک و لاکچری به ساختمان بخشید. سایبان های فول باکس که به آن ها سایبان فول کاست نیز گفته می شود از پر طرفدار ترین انواع سایبان ها هستند که در بازار یافت می شوند.

این سایبان ها برای خانه ها یا واحد هایی که تراس بزرگ دارند مناسب هستند. معمولا سایبان های برقی خودرو از انواع بازویی یا کالسکه ای یا تونلی هستند. این نوع از سایبان ها از تابش مستقیم نور افتاب به خودروی شما جلوگیری می کنند که باعث افزایش عمر خودرو و سالم ماندن بدنه آن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید