سایبان برقی، خرید با کیفیت عالی ☎️ 44903002 ✔️ سایبان ایران

اولین ویژگی که می توان برای سایبان های خوب معرفی کرد، جنس متریال کاربردی برای ساخت سایه بان است. روکش سایبان ها دارای تنوع بسیار زیادی است که در این بخش به برخی از مهمترین آنها می پردازیم تا همه افراد بتوانند در هنگام خرید سایبان مغازه، روکش مناسب و پرکاربرد را انتخاب نمایند.

افرادی که قصد دارند برای مدت زمان طولانی و بدون صرف هزینه های اضافی از سقف مناسب استفاده نمایند، می توانند سقف برقی را انتخاب کنند. از زمان های قدیم گرده افشانی دستی در نخل خرما از طریق قرار دادن رشته های نر در گل آذین ماده انجام می شده است. بعد از آبیاری و نشستن در درخت، یک انس کود آهسته رهش خرما به ازای هر 9 سانتی متر تنه روی زمین، درخت شروع رشد خوبی خواهد داشت.

بنابراین فرآیند خشک کردن باید در اتاقی با رطوبت کم انجام بشود. عملکرد درخت خرما با درصد تشکیل میوه نژادها تعیین می شود. معمولا هر کشاورز منبع گرده خرما و تکنیک استخراج را که بهترین نتیجه را می دهد، شناسایی می کند. فرآیند استخراج گرده زمانی آغاز می شود که اسپات نر روی درخت نخل شروع به رسیدن می کند.

اتوماسیون فرآیند استخراج گرده یک نیاز غالب در صنعت مدرن خرما است. طراحی سایبان اداری دارای دو مدل یک طرفه یا دو طرفه است. با این حال، این روش در مقایسه با استفاده از گرده خشک تقریبا دو برابر مقدار منبع گرده، به تلاش بیشتر و تجربه کارگر نیاز دارد و بازدهی بالا را تضمین نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید