سایبان برقی، خرید با کیفیت عالی ☎️ 44903002 ✔️ سایبان ایران

جنس بدنه سایبان اهمیت خاصی دارد مخصوصا اگر از انواع تاشو باشد. اجزای سایبان ماشین تاشو به دلیل باز و بسته شدن مکرر در طول شبانه روز، تحت فشار قرار می گیرند؛ پس لازم است که برای انتخابی مناسب به نوع بدنه که متناسب با نوع کارکرد است حتما توجه کنید. سایبان پارکینگ خودرو به دلیل داشتن قابلیت جمع شوندگی برای هر فردی مناسب است تا به وسیله آن مانع از آفتاب شوند و این که هوای خنک ایجاد کنند. این سایبان های چوبی، با زیبایی خاصی که ایجاد می کنند، برای حیاط ویلا و باغ مناسب تر هستند.

یکی دیگر از امکاناتی که می توانید به سایبان برقی خود اضافه کنید این است که پارچه سایبان پارکینگ خود را با طرح دلخواه تان انتخاب کنید حتی می توانید با استفاده از این سایه بان ها از دفتر و کار و برند خود برای تبلیغ استفاده کنید. هر کدام از این قطعات کاری انجام می دهند و نبود یکی از آنها ممکن است عملکرد کلی سایه بان را مختل نماید. به تازگی تولیدات و کارخانجات زیادی در ایران نیست اقدام به طراحی و تولید سایه بان ها در انواع مختلف طرح و رنگ و کاربرد کردند که این محصولات با کیفیت ایران نیز به کشورهای دیگر صادر میکند.

اما سایه بان های ثابت عملکرد مشخصی دارند که به جهت و شکل هندسی ساختمان و تغییر موقعیت خورشید در فصل های مختلف بستگی دارد. نوع دیگر سایبان خودرو از نوع پارچه ای، سایبان پارچه ای متحرک می باشد که در این نمونه سعی شده تا با رفع محدودیت های نوع ثابت آن، مشکلات احتمالی رفع شود؛ به این صورت که با قرار دادن اهرم در این سایبان و چرخاندن آن، می توان در وضعیت های مختلف باز و بسته آن را تنطیم نمود و به این ترتیب، از قرار گرفتن طولانی مدت سایبان در فصل تابستان و یا بارندگی ها جلوگیری نمود و دوام و طول عمر آن را افزایش داد.

پارچه سایبان باید دارای جنس و دوام خوبی باشد. سایبان با جنس چوبی: سایبان های ساخته شده از چوب، همانند آلاچیق های چوبی هستند. در ساخت سایبان های فلزی، از آلومینیوم و فولاد استفاده می شود. این موضوع باعث می شود تا بتوان در زمان ساخت سقف برقی صرفه جویی کرد. مکان سایهبان در ساختمان ممکن است بالای پنجره، درب، یا بالای پیادهرو باشد. از نظر اقتصادی بازشوی مفید 3 متری به صرفه ترین است. سایبان با جنس فلزی: سایبان های فلزی پارکینگ از انواع قدیمی و مقاوم تر هستند. بدین ترتیب زمانی که از سقف متحرک برای پارکینگ استفاده می شود، کمک می کند تا خودرو تمیز باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید