سایبان برقی، خرید با کیفیت عالی ☎️ 44903002 ✔️ سایبان ایران

در سایبان خودرو متحرک مدل دستی برای باز و بسته کردن اهرم آن می توان از نیروی دست استفاده نمود که در اندازه و سایزهای کوچک، این امر امکان پذیر است در غیر این صورت سایبان پارچه ای برقی انتخاب مناسب تری است چرا که به واسطه ریموت و بدون نیاز به صرف انرژی می توان اندازه مورد نظر برای سایبان را تنظیم نمود.

در انتخاب جنس مناسب باید به این موضوع توجه داشت که قصد داریم آن را در کجا به کار ببریم. بدین ترتیب هر چه باغ بزرگتری بر روی پشت بام ساخته شود، نیاز به سایه بان بزرگتری داریم. برای این اقلیم ها پیش آمدگی سایبان به ترتیب برابر 24/0، 5/0، 22/0، 11/0 و 11/0 و فاصله بین بالای پنجره تا سایبان به ترتیب برابر 2/0، 0، 1/0، 1/0 و 1/0 بدست آمدند. بدین ترتیب توجه به موتور تاثیر بسزایی اطلاع از قیمت تمام شده سقف متحرک برقی خواهد داشت.

معمولا سایبان های برقی خودرو از انواع بازویی یا کالسکه ای یا تونلی هستند. ابعاد پارکینگ پارچه ای بر روی قیمت این سازه موثر است. برای چنین مراکزی سقف متحرک می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. برخی از افراد گمان می کنند که کاربرد سایبان پارکینگ تنها برای جلوگیری از آسیب رساندن به خودرو می باشد. پارچه های برزنت ساخته شده از الیاف و تار و پود و تولید داخل می باشد که دارای رنگ ها و طرح های زیبایی میباشد که متناسب با سلایق کارفرمایانی میباشد که به دنبال کاری زیبا و اسپرت میباشند. سایبان برقی دیدگاهان غرب از طراحی جدید و فوق العاده زیبایی جهت طراحی پارچه سایبان برقی برای مغازه ها استفاده می کند.

سایبان های برقی در مکان های بسیار متنوعی از حیاط منزل گرفته تا استخر ها و به عنوان محافظ خودرو کاربرد دارند. ولی سایبان های برقی و دستی امروزی این نقطه ضعف را ندارتد و تقریباً افقی رو به جلو حرکت می کنند و در نتیجه جلوی دید مغازه را اشغال نمی کنند. از این رو برای راحتی بیشتر برخی از سایبانهای تاشو همراه با یک موتور که وظیفه جمع کردن پوشش را بر عهده دارد ساخته میشوند. سایبانهای قابل حمل یکی از پرکاربردترین و انعطافپذیرترین سایبانهای موجود در بازار هستند که با توجه به قابلیتهای منحصر به فردی که دارا هستند میتوان آنها را در شرایط و مکانهای مختلفی به کار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید