ساخت آفتابگیر و طراحی و اجرا

2. پارکینگ پارچه ای که حداقل ۴ و حداکثر ۲۵ سایبان خودرو دارد، پارکینگ پارچه ای متوسط می باشد. فرم پوشش چادری پارکنیگ: قیمت فرم ها به علت تفاوت در میزان مصرف پارچه ی آنها، مختلف است. یکی از دوخت های با کیفیت در دوخت پارچه های کششی دوخت جوش فرکانس بالا یا Hf است. پیش ساخته بودن سایبان پارچه ای پارکینگ این امکان را فراهم می کند تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید محل پارکینگ را در محوطه تغییر دهید یا آن را در مکانی جدید نصب نمایید.

شرکت های سازه چادری برای بدست آوردن قیمت نهایی سقف چادری پارکینگ فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیرند. از طرفی انتخاب طرح متقارن و تشکیل شده از بخشهای مشابه تکرار شونده در طراحی مدل پارکینگ ماشین باعث کاهش چشمگیر قیمت خواهد شد. برای ساخت پارکینگ چادری ماشین در ابتدا محل اجرا توسط متخصصان شرکت ساینا مورد بررسی قرار می گیرد تا ابعاد پارکنیگ پارچه ای مشخص شود. پیش از اجرای سایبان پارکینگ باید فونداسیون در محل مورد نظر طراحی و اجرا شود. سایبان پارکینگ ، نقش اساسی در حفاظت از خودرو دارد. تولید و تعمیر و نصب سایبان مغازه، منازل و تراس و پنجره و آلاچیق در مدلهای آلمانی و کالسکه ای با بهترین کیفیت و از صنایع فایبر گلاس پذیرفته می شود.

سپس گروه نصب ساینا به محل اعزام شده و پارکینگ چادری را مونتاژ میکنند. جنس اتصالات، لعاب آنها ، نوع سازه و رنگ آمیزی سایبان پارکینگ از دیگر فاکتورهای موثر بر قیمت است. شرکت سایبان دیدگاهان غرب با تولید انواع مختلفی از سایبان ها توانسته است حضور خود را به طور گسترده ای در بین افراد گسترش دهد.

با قاطعیت میتوان گفت این افراد بزرگترین مشتریان کسب و کار شما هستند. مغازه ها مکان پر رفت وآمدی هستند و روزانه افراد زیادی برای خرید مایحتاج خود به آنجا مراجعه می کنند. از طرف دیگر انتخاب پارچه ای که ضدآب باشد برای سایبان های مناطق پرباران و مرطوب مناسب هستند؛ زیر این پارچه ها با خاصیت ضدآب در برابر رطوبت و آب مقاوم هستند و دچار پوسیدگی یا رنگ پریدگی نمی شوند. در نهایت پوشش پارچه ای که توسط طراحان طراحی شده است، بر روی سازه نصب میگردد. الته در برخی از مکان ها امکان نصب سایه بان کوچک وجود نداشته و در چنین مواردی به اجبار باید ابعاد بزرگتری را برای ساخت سایه بان در نظر گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید