ساخت آفتابگیر و طراحی و اجرا

چوب سایبان چوبی از ترموود میباشد. صدای لرزان خورشید از میان آغوشش ، لرزان تر از هر لحظه دیگری به گوشش رسید . اجزای سایبان را باید به خوبی بشناسیم تا بتوانیم در هنگام خرید سایه بان مورد نظر، بهترین اجزا را سفارش داد. برخی از مراکز تفریحی ممکن است در بعضی فصل ها به صورت روباز و در برخی دیگر از فصل ها به صورت مسقف مورد استفاده قرار گیرند. شاید شما هم جزو آن دسته ازافراد باشید که دوست دارید درگرمای خورشید و روشنی روز به انجام فعالیتتان بپردازید وازروزهای آفتابی لذت می برید؛ اما گاهی همین گرما و تابش بی وقفه ی آفتاب، می تواند آزاردهنده نیز باشد به خصوص برای خودرویتان که در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار می گیرد.

از کثیف شدن خودروی شما توسط آلودگی و فضولات کبوتران جلوگیری می کند. توجه داشته باشید که روش نورپردازی برای سایبان ماشین هزینه ی زیاد ندارد ولی در عین حال لذت یک نور ملایم در شبک را برای شما ایجاد می کند. پیش ساخته بودن سایبان پارچه ای پارکینگ این امکان را فراهم می کند تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید محل پارکینگ را در محوطه تغییر دهید یا آن را در مکانی جدید نصب نمایید. از دیگر ویژگی های سایبان ها می توان به امکان انتخاب روکش مناسب اشاره کرد.

به جز قیمت موتور مورد استفاده در ساخت سایبان های برقی، مواد و متریالی که در ساخت بدنه این سایبان ها به کار می رود نیز کیفیت بالا تری دارد که هزینه بیش تری را نیز به دنبال خواهد داشت. همین امر باعث شده که در فضای کسب وکار مربوطه، پارکینگی باشد تا به خودروی کارکنان نظم بخشیده ودارای امکاناتی نیز باشد.بهتر است مطلب چگونگی انتخاب متریال سایبان بنا بر اقلیم و جغرافیای منطقه مورد نظررا هم مطالعه نمایید. به خورشیدی که سفیدی چشمانش از فشاری که به خودش می آورد سرخ شده بود نگاه می کرد و …

فعالیت دارد. سایه سازان بتا بیش از 15 سال سابقه و بهره گیری از نیروی متخصص فنی در این زمینه آماده ارائه خدمات به سراسر کشور می باشد. ـ حتی به منم که تا الان نصف عمر شدم هم نه ، به سروناز جونم هم هیچ خبری ندادید … تا الان کلی صلوات فرستادم ، کلی نذر ونیاز کردم که فقط سالم برگردید … ستون ها و سقف مشبک این سازه اجازه می دهد که گیاهان پیچک مانند به زیبائی سطح آنرا پوشانده و و بر زیبایی بصری محیط تاثیر به سزایی بگذارد .

دیدگاهتان را بنویسید