ساخت آفتابگیر و طراحی و اجرا

علاوه بر آن سایبان میتواند برای ایجاد سایهانداز خنک و دلنشین برای تراس و حیاط نیز مورد استفاده قرار گیرد. بدین ترتیب افرادی که می خواهند جلوه بصری بهتری را در فضای مورد نظر ایجاد کنند، علاوه بر نصب سقف برقی متحرک، می توانند نور پردازی حرفه ای را نیز انجام دهند. در نهایت پوشش پارچه ای که توسط طراحان طراحی شده است، بر روی سازه نصب میگردد. با پوشش های متنوع را دارند. سایبان برای مکان های تفریحی و کافی شاپ و… از این منظر، شرکت ساوا با ارائه خدمات مشاوره پیشرفته شما را در انتخاب پردهها و سایبانها راهنمایی میکند و هدف خود را ارائه مناسبترین راهحل برای نیازهای شما با مواد با کیفیت، طرز کار درجه یک، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش به مشتریان محترم برای چهارفصل زندگی قرار داده است.

یکی از کاربردهای مهم آن این است که با نصب سقف برقی مواد غذایی، اجناس و پوشاکی که پشت شیشه ی مغازه چیده شده اند در معرض تابش نور آفتاب قرار نمی گیرند و پوسیده، رنگ پریده یا فاسد نمی شوند. سایبان های برقی دارای یک موتور توبلار هستند که باعث می شود هزینه بالاتری را نسبت به سایبان های دستی برای خرید آن ها بپردازید. سازه این سایبان ها فلزی و پوشش آن ها ورق یو پی وی سی است که بسیار سریع و کم دردسر است.

شرکت سایه سازان کوروش با استفاده هنرمندانه از اصول و زیبایی شناسی معماری، علم مهندسی عمران کاملا فنی و تخصصی و با استفاده از متریال های مخصوص مانند پوشش یو پی وی سی (پوشش upvc) توانسته است سایبان هایی زیبا و کارآمد، مدرن، اقتصادی و مطابق با سلیقه و نظر درخواست کنندگان طراحی کند. حداقلی شدن استفاده از این وسایل می تواند به کاهش مصرف انرژی کمک کند.

بنابراین شما می توانید با اجرای یک آفتابگیر زیبا در حیاط منزلتان از فضا نهایت استفاده را ببرید. از پارچههای باکیفیت و مقاوم در برابر شرایط بیرونی برای ساخت سایبانهای کالسکهای استفاده میشود. هر چند سایبان ها از نظر کابرد و نوع با هم متفاوت هستند اما برخی مراحل طراحی و اجرا برای همه ی سایبان ها یکسان است.

دیدگاهتان را بنویسید