رمان زادهٔ نور پارت 44 – رمان دونی

این افراد می توانند به جای این کار از با صرف هزینه ای بسیار پایین تر از سایبان های پارکینگ استفاده کنند. یکی از دلایل کار نکردن موتور سایبان خودرو این است که در اثر استفاده طولانی مدت از سایبان و چندین بار باز و بسته شدن آن، موتور سایبان داغ شده و از کار می افتد. داشتن یک رستوران یا کافی شاپ با سایبان و یا سقف متحرک برقی، که در هر لحظه به یک فضای باز در هوای آزاد و خنک تبدیل شود، میتواند یکی از مزایای غیر قابل انکار برای این نوع مکان ها باشد. سایبان برای مکان های تفریحی و کافی شاپ و…

و اگر فرمول بندی نامناسبی داشته باشن، ممکن است برای سلامت نخل ها بدتر از عدم مصرف کود باشد. تحقیقات نشان می دهد که بهترین کود برای درخت خرما، استفاده منظم از کود دارای آنالیز(سه عدد NPK روی کیسه کود) همراه با ریزمغذی ها می تواند کمبود تعدیل کرده و از کمبود آنها در خاک اکثر انواع خاک جلوگیری کند. این دستگاه ها به طور منظم 2.5 تا 4 کیلوگرم گرده در ساعت استخراج می کنند. اجرای سقف متحرک با پوشش شیشه ای بسیار دشوار است، همین موضوع باعث شده تا هزینه نصب این نوع سقف های متحرک برقی بالا باشد.

در مقابل، استخراج دستی گرده تا حد زیادی به مهارت و تجربه کارگر بستگی دارد و همچنین فرآیندی زمان بر و ظریف با نرخ بسیار پایین تر استخراج گرده است. پس از تحقیقات متعدد و سعی و خطاهای بسیار و کسب تجربه های فراوان درخصوص ساخت سازه های متحرک سبک، از سال 1390 بصورت رسمی کارگاه در استان مرکزی (اراک) افتتاح گردید. به دلیل وجود موتور برقی نیازی به حرکت دادن اهرم نیست و از راه دور می توانید سایبان را کنترل کنید. منابع مختلف گرده تاثیر مستقیمی بر میوه دارند که به عنوان متاکسنی (metaxenia) شناخته می شود.

سایبان محافظی در برابر باد،باران، خورشید هستند و بعضی از آنها تحمل بار سنگین را نیز دارند. ضروری است که 100% از نیتروژن، پتاسیم و منیزیم در چنین کودی به شکل آهسته رهش باشد. به همین دلیل، ارزیابی قابلیت زنده ماندن گرده قبل از فرآیند گرده افشانی مطلوب است، زیرا در صورت استفاده از گرده با کیفیت بالا، احتمال بیشتری وجود دارد که عملکرد بالاتری رخ دهد. از آنجایی که این کودها کندتر از کودهای محلول در آب آزاد می شوند، احتمال سوختگی ریشه گیاه در دوره های خشکسالی کمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید