خرید قیمت سایبان مغازه

سایبان چتری بیشتر در رستوران ها و کافی شاپ های فضای باز استفاده می شود تا در فضای بیرونی آن ها مشتری های شان بتوانند زیر سایه بان بنشینند. پلی استر یکی از موادی است که خودش به تنهایی مقاومت چندانی در برابر نور آفتاب ندارد، بدین ترتیب معمولا آن را با روکش های مختلف از جمله اکریلیک مورد استفاده قرار می دهند. یا برای زیبایی محیط خود به خرید سایبان رو میآوریم یا برای درامان ماندن خود از باران، آفتاب و شرایط محیطی . مرحله بعدی از تولید سایبان مربوط به خرید اجزا و قطعات مورد نیاز برای تولید سایه بان است.

سازه سایبانهای برقی از جنس آلومینیوم و آلیاژی با رنگ الکترواستاتیک، سایبان را در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت میکند. کاربرد این نوع از سایبان همانطور که از نامش پیداست در پارکینگ ها و خصوصا در پارکینگ های روباز مانند حیاط منزل می باشد و خودروی شما را از نور خورشید و باران و برف و مزاحمت پرندگان محافظت می کند. سایبان بالکن نیز همانطور که از نامش پیداست در بالکن ها، پانسیون ها، تراس ها و در جلوی ویلا مورد استفاده قرار می گیرد. به این معنا که شما قادر هستید با استفاده از این قابلیت شیب سایبان را از صفر درجه تا 45 درجه تغییر دهید.

این محصول برای مکان های مختلف با ابعاد متفاوت ساخته می شود و این قابلیت را دارد که منطقه مورد نظر شما را پوشش دهد. سایبان برقی قابلیت تنظیم شیب را دارا می باشد. چرا که در هنگام تغییر زاویه آفتاب در طول روز شما می توانید با تغییر شیب سایبان برقی از صفر درجه تا 45 درجه سایه مورد نظر خود را به دست آورید.

در این محصول دست شما در اجرای طول و زاویه سایبان برقی بسیار باز است. سایبان بالکن این امکان را به شما می دهد که در هوای آفتابی یا بارانی یا برفی روی بالکن یا تراس خود بنشینید و از آن استفاده کنید در حالی که از نور آفتاب و بارش باران و برف در امان هستید.

دیدگاهتان را بنویسید