تنوع رنگی فراوان آن است

امروزه در بسیاری از ویلا ها و ویلاسازی هایی که انجام می دهند از سایبان ماشین استفاده می کنند. در واقع این عمل با کنترل از راه دور صورت می گیرد.به کمک علم تکنولوژی، سایبان متحرک به وسیله ای خاص و مدرن تبدیل شده است که با کمک آن می توان فضای بلا استفاده را به محلی تبدیل نمود که هم دارای جذابیت بوده وهم محلی دنج برای گذراندن اوقات شما باشد.

هرگز فکرش را نمی کرد بدون اینکه متوجه شود … بدین ترتیب با تهیه یک سقف متحرک برقی می توان سالها بدون هیچ گونه مشکلی از آن استفاده کرد. شما با نصب سایبان برقی در مکان مورد نظر خود می توانید زیبایی مکان را افزایش دهید. قطعا سایبان هایی که در آن زمان ساخته می شدند بسیار ساده بودند و ظاهر بسیار شیکی نیز نداشتند، اما این قابلیت را داشتند که مصرف کننده را به هدف خود برسانند. از کاربردهای دیگر سازه پارچه ای می توان از آلاچیق فضای سبز باغها، ورودی ساختمان های تجاری و اداری، الاچیق محوطه باز باغ تالار و تالار عروسی، پوشش یا سایبان استخر، نمای ساختمان، المان دکوراتیو در محوطه سازی و حتی دکوراسیون داخلی نام برد.

امیرعلی از همان نیمچه لبخندهای یکطرفه ای زد که انگار این بار متفاوت از تمام دفعات گذشته اش بود … امیرعلی دلش باز حلقه کردن دستانش به دور شانه های ظریف خورشید را می خواست … معمولاً اگر فضا کم باشد یا در مجاورت دیوار سازه اصلی بخواهند سایه بان را احداث کنند، از نوع تک شیب استفاده می شود. سایبان چوبی (پرگولا) در جاهایی مانند کناره های دبوار و یا راهروهایی که یک سمت آن دیوار هست ایجاد میشود که از آن برای تنظیم نور ساختمان استفاده میشود.

پارچههایی که برای سایبانهای چتری به کار میروند، معمولاً برزنتی هستند و بسیار مقاوم میباشند.این مدل سایبان معمولاً بر روی یک پایه قرار میگیرد و ابعاد و اندازه آن متناسب با فضا انتخاب میشود. با استفاده از سایبان مغازه این مشکلات برطرف خواهد شد و مغازه به مکان دلنشینی برای مشتریان شما تبدیل خواهد شد. علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد نور آفتاب به مرور زمان رنگ بدنه را تغییر خواهد داد و از بین میبرد و موجب می شود که هزینه های زیادی بابت تعمیر و نگهداری نفس کرد علاوه بر اینکه در تابستان بر اثر نور آفتاب ممکن است خودرو شما دچار آسیب شود در فصل زمستان نیز در امان نخواهد بود، زیرا سرما و یخ و برف به موتور و بدنه آسیب می رساند و در روزهایی که بارش برف شدید می باشد تمام سطح خودرو را برف فرا میگیرد و استفاده از اتومبیل تقریباً غیر ممکن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید