به قیمت مناسب می باشد

البته این موضوع را نیز باید مد نظر داشته باشیم که هزینه ساخت و نگهداری از این سایه بان ها نسبتا پایین بوده و این موضوع باعث شده تا با وجود محدودیت هایی که دارند، هنوز هم سایبان دستی مغازه مورد استقبال قرار بگیرد. این سازه ها از نظر کاربردی به دو گونه ی اصلی تقسیم می شوند، یکی سازه هایی که برای پوشش دادن یک مسیر و محل عبور ساخته می شوند و دیگری مکانی خاص و متفاوت برای استراحت می باشند. سایه بان چوبی به نوعی حس آرامش و زنده بودن و همچنین ایجاد صمیمیت را تداعی می کنند.برای بهبود فضای داخل سایه بان چوبی می توان از یک لوستر، پنکه سقفی، سیستم مهپاش و یا یک سیستم سقف جمع شو در آن استفاده کنید.

بعد از اجرای تیر و ستونها به وسیله چوبهای ترمووود و با فاصله معین نسبت به تیر ریزی سقف پرگولا اقدام می گردد.این فواصل به دلخواه بوده و بنا بر کاربرد و طرح مورد نظر انتخاب می گردد.همچنین میتوان انتهای الوار چوبی را به شکل های مختلف تزیین نمود. برای خانه یا فضاهای تجاری، پرگولا هر دو نقش فرم و عملکرد را در معماری بازی می کند. سایبان برقی از بهترین تجهیزات در هر نقطه ای است که به مصرف کننده این امکان را می دهد بدون اینکه گرمای آفتاب ، ریزش باران و برف اذیتش کند در سایه ای امن به استراحت بپردازد.

در این فرآیند مغز چوب بین دمای ۱۸۵ تا ۲۱۲ درجه سانتی گراد میرسد. چوب سایبان چوبی از ترموود میباشد. سایبان مورد نظر میتواند جلوی یک فروشگاه یا مغازه نصب شده و مانع نفوذ آفتاب به داخل ویترین مغازه شده و یا برای پوشش پارکینگ ماشین نصب شده که مانع از تابش شدید نور خورشید و یا باریدن باران و برف و تگرگ بر روی خودرو گردد. بارش باران و برف ممکن است استفاده از عابر بانک را برای افراد دشوار نماید، از طرفی رطوبت به خود دستگاه عابر بانک نیز ممکن است آسیب برساند.

آن اشخاص تصور می کنند که میتوانند زیر سایبان برقی با خانواده ی خود عصرانه ای لذیذ را نوش جان کنند بدون اینکه گرمای آفتاب و ریزش باران اذیتشان کنند. و ما باید جنس سایه بان خود را حتما متناسب با محیط زندگی انتخاب کنیم و سفارش دهیم مثلا اگر در مناطث شمالی کشور هستیم باید جنس آن بسیار عایق در برابر رطوبت محیط باشد یا اگر در جنوب کشور در منطقه ای گرم و خشک زندگی می کنیم باید عایق در برابر گرما و نور شدید خورشید باشد. با این سایبان یا پرگولای چوبی می توان فضاهای زیبای سبز با امکان سایه دار بودن را خلق کرد که زیبایی های بصری منحصر بفردی داشته باشد.و همچنین برای ایجاد فضایی نیمه سایه بر روی تراس ها میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید