به قیمت مناسب می باشد

فرم ، رنگ ، جنس و طراحی پایه ، جنس و فرم پوشش سایبان از جمله ویژگی هایی است که در طراحی و ساخت سایبان خودرو اهمیت دارد . با توجه به کیفیت بالای آلومینیوم و ظاهر زیبا، رنگ کاری پروفیل ها نیز حذف می شود. لازم به ذکر است که قیمت سایبان نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . اگر روکش سایه بان به درستی انتخاب شود، کیفیت و کارایی سایه بان نیز بیشتر می شود. به همین خاطر معمولا شرکت های مختلف با توجه به ابعاد مورد نیاز مشتری، سایه بان را تولید کرده و پس از آن در محل مورد نظر نصب می نمایند.

از نظر اقتصادی بازشوی مفید 3 متری به صرفه ترین است. این شرکت با در تکیه بر تکنولوژی ها و فناوری های روز تلاش نمی کند بهترین محصول خود را در کوتاه ترین زمان طراحی و آماده بنماید و در همین سو با ساخت نمونه های موفق در سراسر ایران توانسته رضایت مشتریان خود را به دست آورد .

باید توجه نمود که برای کاهش قیمت سایبان نباید از کیفیت سایبان کاست و بین گزینه های موجود بهترین و مقرون به صرفه ترین را باید انتخاب نمود . این سایبان های استیل و شیشه به دلیل قیمت مناسب ،مقاومت بالا، وزن کم، زیبایی و نصب آسان گزینه مناسبی برای ورودی مراکز تجاری، ورودی ساختمان های مسکونی ، بالای پنجره ها و کلیه تاسیساتی که در معرض بارش برف و باران و تابش نور خورشید قرار دارند می باشند. بنابراین ما یک مجموعه مدرن از سایبان های استیل و شیشه را برای برآورده کردن سلیقه ها و نیاز های مختلف توسعه داده ایم که در هر محیطی قابل انطباق باشد.

طراحی انواع سایبان ماشین می تواند بر اساس ساختمان و محوطه سازی های مجاور صورت گیرد . در کنار مزایای مهمی که سایبان ماشین دارد، گاهی استفاده از آن با چالش هایی همراه است. ساختار بسیار مقاوم :بهتر است بدانید که فریم هایی که برای سایبان پارکینگ در نظر گرفته می شود بسیار مقاوم هستند و از انواع فلز ضد زنگ و پوسیدگی استفاده می شود زیرا از دیگر تجهیزات به کار رفته در آن در برابر تابش آفتاب، بارش باران و دیگر عوامل محیطی محافظت می کند. یک سیستم برای کنترل باز و بسته شدن سقف برقی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید