به قیمت مناسب می باشد

یکی از دلایل کار نکردن موتور سایبان خودرو این است که در اثر استفاده طولانی مدت از سایبان و چندین بار باز و بسته شدن آن، موتور سایبان داغ شده و از کار می افتد. 1. پارکینگ چادری که حداقل یک و حداکثر سه محل توقف ماشین دارد، پارکینگ پارچه ای کوچک می باشد. فرم های آنتی کلاستیک به سه دسته خیمه، زین اسبی و آرک طبقه بندی می شود. شایان ذکر است شرکت ایران سایه بان با بهره گیری از جوانان تحصیل کرده و تجربه سه نسل گذشته خود در زمینه تولید انواع سایبان مغازه، موفق شد با مهندسی معکوس سایبان های بازویی و برقی کشورهای ایتالیا، چین، ترکیه و کره را انجام می دهد و با الهام گرفتن از نقاط قوت هرکدام و پوشش نقاط ضعف هریک از آنها موفق به تولید سایبان بازویی (برقی) بومی کشورعزیزمان شود و با افتخار اعلام می نماید این سایبان کاملا قابل رقابت با مدل های اروپایی می باشد.

برای ساخت پارکینگ چادری ماشین در ابتدا محل اجرا توسط متخصصان شرکت ساینا مورد بررسی قرار می گیرد تا ابعاد پارکنیگ پارچه ای مشخص شود. شرکت های سازه چادری برای بدست آوردن قیمت نهایی سقف چادری پارکینگ فاکتورهای مختلفی را در نظر می گیرند. استفاده از این پارچه ها نه تنها به محیط و فضای مورد نظر جلوه خاصی را هدیه می کند، بلکه می توان از آن ها جهت کارهای تبلیغاتی نیز استفاده کرد. در صورتی که پارکینگ ندارید تا برای آن سایه بان نصب کنید، می توان از سایبان های قابل حمل ماشین استفاده کرد. در طراحی فرم های سازه چادری باید به این نکته توجه کرد که سازه پارچه ای در برابر بارش برف و باران و وزش باد مقاومت لازم را داشته باشد.

در ساختمان های اداری، منازل شخصی و برج هایی که پارکینگ ندارد، ساخت سایبان پارکینگ چادری در محوطه ساختمان راهکاری مناسب برای محافظت از خودروها در برابر نور آفتاب، بارش باران و برف و سقوط اجسام میباشد. زیرا با این کار هم از خودرو خود محافظت کرده اید و هم نمای خانه ی خود را زیباتر کرده اید که این مورد خود باعث می شود بهای خانه ی شما را بیشتر کند.

پیشنهاد ما برای پارکینگ خودرو که تعداد زیادی خودرو در آن پارک میشود، این نوع سایبان میباشد. این روکش استفاده بسیار زیادی برای سایه بان های ثابت دارد. نتیجه این می شود که خیلی زود سازه مذکور دچار آسیب شده و از بین خواهد رفت و تنها هزینه زیادی بی جهت بر کارفرما تحمیل شده است. انواع مختلفی از سایبانها در بازار موجود است که با توجه به نیازهای خاص شما میتوانند انتخاب شوند. 2. پارکینگ پارچه ای که حداقل ۴ و حداکثر ۲۵ سایبان خودرو دارد، پارکینگ پارچه ای متوسط می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید