با پوشش های متنوع را دارند

معمولا سایه بان هایی که در فضای باز احداث می شوند، با مشکلات بیشتری نسبت به سایبان های سر پوشیده مواجه هستند. از این منظر، شرکت ساوا با ارائه خدمات مشاوره پیشرفته شما را در انتخاب پردهها و سایبانها راهنمایی میکند و هدف خود را ارائه مناسبترین راهحل برای نیازهای شما با مواد با کیفیت، طرز کار درجه یک، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش به مشتریان محترم برای چهارفصل زندگی قرار داده است. گروه سایبان ساوا؛ به منظور طراحی و ساخت سیستمهای محافظ ضد آفتاب، باران و پوشش سایه ایجاد شده است که میتواند به طیف گستردهای از مناطق مختلف توجه داشته باشد.

شایان به ذکر است که شرکت سایه سازان کوروش با بهره گیری از نرم افزار های پیشرفته در زمینه مدل سازی، در حیطه معماری و عمران، سازه هایی زیبا و منحصر به فرد طراحی می کند. سایبان پارکینگ اداری به دو شکل یک طرفه و دو طرفه طراحی می شود که اندازه ی آن بر اساس تعداد خودروهایی که قرار است کنارهم پارک شوند در نظر گرفته می شود. بدین ترتیب هر شرکت تولیدی سایه بان باید یک تیم کاملا حرفه ای و تخصصی داشته باشد تا به صورت اختصاصی به نصب سایه بان ها بپردازند. اما فاکتورهای اساسی را باید در نظر بگیرید تا یک سایبان بسیار مناسب داشته باشید.

سایبانهای بیرون از منزل در فصل بهار و تابستان بسیار مفید هستند زیرا این امکان را فراهم میکنند تا در گرمترین ساعات روز، از پنجرهها، درها و بالکنها در برابر نور خورشید محافظت کنید. بازارچهها، سقف مراکز خرید، آمفی تئاتر، سازمانها، جشنوارهها، سالنهای نمایش با هدف پوشش قسمت فوقانی، استادیومها، هتلها، محلهای پارکینگ، فروشگاه، بوتیکها علاوه بر این در مناطق تفریحی، محوطه سازی و سایه پارک، سایبان استخر، سایبان رستوران در محل کار شما، و مشاغل مورد استفاده در مناطقی مانند کافهها و رستورانها به ویژه در باغهایی با فضای باز، سایبان ورودی ویلا، سایبان پیادهروها، سایبانهای تراس، سالنهای ورزشی از جمله زمین تنیس، زمین بسکتبال، والیبال، فوتبال و زمینهای کناری میتوانند با سیستمهای پوششی غشایی (سایبان) برای محافظت از باد، باران و نور خورشید پوشانده شوند.

علاوه بر انواع سایبان داخلی، سایبانهای صنعتی و انواع سایبان نیز وجود دارد. سایبان ثابت با پوشش ورق فلزی گالوانیزه رنگی از لحاظ هزینه و قیمت از اکثر سایبانها مقرون به صرفهتر میباشد و معمولا برای پارکینگهای کارخانجات و محلهایی که تعداد بسیار زیادی ماشین پارک میگردد کاربرد دارد. معمولا پارچه این سایبان ها به صورت دستی جمع می شد. که در این صورت فضای پارکینگ هم کاهش پیدا می کند و هم دیگر نمی توان از نور طبیعی و هوای آزاد استفاده کذد. تولید میشوند. سیستمهای سایبان که از عوامل مختلف خارجی و شرایط آب و هوایی محافظت میکنند، اساساً به صورت آفتابگیر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید