با پوشش های متنوع را دارند

بارانگیرها مناسب برای جلوگیری از ریزش باران و برف بر روی درب و پنجرهها و ورودی ساختمانها میباشد پوشش این نوع سایبان میتواند از نوع پلی کربنات صاف یا به اصطلاح طلق بوده و یا از نوع متخلخل یا لانه زنبوری در آن استفاده شود پایههای بارانگیر با پوشش پلی کربنات از جنس پلی آمید هستند. یکی از مزایای اصلی انواع سایه بان جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به داخل مکان های مختلف از جمله مغازه ها می باشد. این سایبان ها مخصوص فضا های رو باز هستند که در مواقع لازم از تابش آفتاب یا از ریزش برف و باران جلوگیری کنند.

به دلیل وضعیت بیماری که همه گیر شده و پایه ثابت تمام کشور های دنیا قرار گرفته باید وقت خود را بیشتر در خانه بگذرانیم تا از شرِ این ویروس خلاص شویم ولی میدانیم که خانه ماندن حوصله ی ما را سر می برد و تنها سرگرمی که میتوانیم برای خود یا خانواده مان ایجاد کنیم فیلم دیدن های دور هم یا گشتن در فضای مجازی است اما اینکه هر روز این کار را انجام دهیم خیلی خسته کننده خواهد شد.

رنگ نشدن بدنه چتر ها باعث می شود فلزات به کار رفته در بدنه زنگ بزنند و استحکام چتر ها کاهش یافته و پس از مدتی فرسایش پیدا کنند. پارچه به کار رفته در ساخت سایبان های چتری ضد اب است تا در روز های بارانی و برفی از شما محافظت کند.

در این گونه مواقع، سایبان پارکینگ برای حل این مشکل بزرگ، طراحی و ساخته شده تا بدون اینکه نیاز به پارکینگ مسقف یا پارکینگ اداری در محل کارتان باشد، خودروی شما در برابر بارندگی و … این نوع ازسایبان یکی از با کیفیت ترین سایبان هایی است که می توان در بازار یافت.

دیدگاهتان را بنویسید