این نوع سایبان جزو سایبانهای خاص بزرگمهر میباشد

آلومینیوم، وزن سبک دارد و دچار خوردگی یا زنگزدگی نمیشود اما اگر از فولاد گالوانیزه استفاده کنید، استحکام فریم یا چهارچوب سایبان بهتر خواهد بود. 3- اگر در دنیای طراحی انواع سایبان یک جستجوی ساده داشته باشید متوجه میشوید که طرحهای خلاقانه برای این تجهیزات وجود دارد. برخی از انواع سایبانهای چتری، متحرک هستند و برخی دیگر به صورت ثابت در زمین نصب میشوند. قبلا با روکش انواع سایه بان آشنایی پیدا کرده ایم، حالا در ادامه به اسکلت سایبان پرداخته می شود تا افرادی که این مطلب را دنبال می کنند، نیاز به هیچ مرجع دیگری نداشته باشند و بتوانند همه اطلاعات مورد نیاز خود را به صورت یکجا دریافت کنند.

یکی دیگر از انواع سایبان جمعشونده، مدلهایی هستند که به طور متداول به صورت رول یا حلقوی بسته میشوند. پوشش محافظ در حالت سربسته، نیمه بسته یا سرباز در تمام سایبانها وجود دارند. از طرف دیگر، موتور الکتریکی در سایبان باید دوام و ماندگاری طولانی مدت داشته باشد، بدون صدا کار کند و هزینه تعمیرات یا نگهداری به دنبال نداشته باشد. یکی از مزایای سقف برقی این است که برای مدت زمان زیادی می توان بدون صرف هزینه خاصی از آن استفاده کرد.

در هر حالت احتمال خرابی کولر در هنگام قرار گیری در معرض رطوبت باران بسیار بیشتر می شود. همانطور که در قسمت بالا هم اشاره کردیم یکی دیگر از انواع مصالح اولیه در ساخت انواع سایبان، فلزات هستند. یک قسمت محافظ در ساخت انواع سایبان به کار میرود تا تمام اجزای برقی و موتور الکتریکی را محافظت کند. بهتر است همه نکات مربوط به نگهداری مناسب از سقف متحرک برقی رعایت شوند تا مشکلی در این زمینه به وجود نیاید. سایبان چتری متحرک را به هر منطقه میتوان منتقل کرد.

از آنجائی که وزن بازوهای سایبان زیاد است و باید از طریق یک موتور الکتریکی، کاور را حرکت دهند، بنابراین میتوان نتیجه گرفت که قدرت و توان موتور باید به اندازه کافی بالا باشد. بدین ترتیب در فصل های مختلف سال می توان از فضای باز استفاده کرد. تفاوت این دو نوع چتر در وینچ دار بودن چتر پایه کنار است. البته به این موضوع باید توجه داشته باشیم که مقاومت در برابر رطوبت به معنای ضد آب بودن آن نیست، بلکه برای مدت زمانی مشخص می تواند از نفوذ رطوبت جلوگیری نماید. سایبانهای مناسب برای خودرو در محل کار با سایبانهای مخصوص حیاط ویلا یا خانه متفاوت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید