این نوع سایبان جزو سایبانهای خاص بزرگمهر میباشد

برای انتخاب یک سایبان باید فاکتورهای مختلفی را مد نظر قرار داد. این نوع سایبان های پارکینگ جزو شیک ترین و جذاب ترین نوع سایبان در بازار می باشند که جلوه های خاصی دارند که می توانند نمای خانه ی شما را زیبا تر کنند. سایه بان های چوبی با شبکه ها و طراحی های چوبی زیبا ساخته می شوند و گاه نیمکتهای چوبی و مبلمان فضای باز نیز برای دمی آسودن و لذت بردن از فضای نیم سایه در آنها تعبیه می شود . سقف متحرک برقی کمک می کند تا بتوان حیاط های رو باز را به خوبی پوشاند و در مواقعی که به سقف یاز نباشد نیز می توان آن را جمع کرد تا بتوان از نور آفتاب و هوای تازه بیشترین استفاده را کرد.

امروزه جهت استفاده حداکثر از محیط اعم از اماکن تجاری عمومی یا منازل از سایبان ها استفاده می شود که نصب آسان آنها این امکان را برای شما ایجاد می کند تا بتوانید از فضای مدنظر خود هم چون تراس، بالکن، پارکینگ های بدون سقف، با کنترل میزان نور آفتاب یا محافظت در زمان بارش لذت ببرید. بنابراین با توجه به مزایای که در بالا ذکر شد بهتر است اگر خانه ی شما پارکینگ ندارد و مجبور هستید خودرو خود را در حیاط خانه پارک کنید، از سایابن ماشین برای این کار استفاده کنید. به جز قیمت موتور مورد استفاده در ساخت سایبان های برقی، مواد و متریالی که در ساخت بدنه این سایبان ها به کار می رود نیز کیفیت بالا تری دارد که هزینه بیش تری را نیز به دنبال خواهد داشت.

دلیل استفاده بیشتر از سایبان برقی مدیریت آنها از طریق ریموت کنترل می باشد که این امکان را برای هر مصرف کننده ایجاد می کند که در هر زمان بتواند به راحتی آنها را بالا و پایین ببرد. شرکت سایه سازان کوروش فعالیت حرفه ای خود را در زمینه طراحی و اجرای سازه های سبک از سال 1383 آغاز، و پس از 5 در سال 1388 توانست دفتر مرکزی خود را در تهران و البرز به صورت رسمی افتتاح کند. سایه سازان توانا با در نظر داشتن دانش استفاده ازفناوری های نوین در صنعت ساختمان منطبق با استاندارد­های جهانی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان در اختیار مشتریان عزیز قرار می­ دهد.

شما برای سفارش و خرید انواع پارچه و سایبان پارچه ای و غیره میتوانید از طریق قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. سایبانها را میتوان در پشتبام برای خنک کردن محیط اطراف کولرهای آبی و در نتیجه افزایش کارایی آن نصب کرد و یا میتوان آنها را در آپارتمانها و در بخش بیرونی پنجرهها را نصب کرد تا از ورود نور مستقیم خورشید جلوگیری کرد. سایبانها سازههای بسیار منعطفی هستند که میتوان آنها را بر روی هر سطح و سازهای به کار گرفت. تا اینجا متوجه شدیم که سایبانها را میتوان به سادگی هر چه تمامتر و در بخشهای مختلف به کار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید