این نوع سایبان جزو سایبانهای خاص بزرگمهر میباشد

البته سایبان ماشین متحرک نیز خود در دو دسته دستی و برقی قرار می گیرد که نوع برقی آن دارای طرفداران بیشتری می باشد چرا که می توان بدون نیاز به نیروی مکانیکی به راحتی با ریموت آن را باز یا جمع نمود. اما امروزه سایبان ها وظایف بسیار زیادی را بر عهده گرفته اند که از مهم ترین وظایف آن ها می توان به ایجاد زیبایی و نمای جذاب، ایجاد پوشش برای جلوگیری از نورهای مزاحم با توجه به آلودگی نوری شهرهای صنعتی و پیشرفته، جلوگیری از باد و باران و تابش های فرابنفش نور خورشید برای اماکنی مثل رستوران ها و کافی شاپ ها اشاره کرد و البته مهم ترین آنها که بسیار برای صاحبان کسب و کار جذاب است قابلیت تبلیغاتی آن است.

اما معمولا سقف برقی را می توان با روکش شیشه یا پلی کربنات نیز تهیه کرد. اینکه موتور مورد استفاده برای سقف برقی از چه نوع و با چه قدرتی است از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت این سازه است. استفاده از این سازه به خاطر امنیت در برابر عوامل مختلف جوی بسیار بیشتر از قبل شده است. سایبانهای تبلیغاتی ضمن ارائه تبلیغات و تبلیغ برای مشاغل به عنوان محافظی در برابر نور خورشید، باد و باران عمل میکند. استفاده دیگری که سقف برقی برای حیاط می تواند داشته باشد، جلوگیری از نشستن گرد و غبار بر روی زمین است.

سقف برقی یکی از محصولاتی است که همه کسب و کارها می توانند از آن نهایت استفاده را ببرند. بدین ترتیب انواع سایبان ها دارای مزایای بسیار زیادی بوده که می توان با خرید هر کدام از آنها، از همه مزایای معرفی شده بهره مند شد. این سیستم کمک می کند تا طول عمر بخش های مختلف سازه بیشتر شود. این سیستم کمک می کند تا بتوان سرعت و جهت باز و بسته شدن سقف متحرک را تعیین کرد. سایبان ها را میتوان به چند دسته تقسیم کرد که در ادامه مطلب به توضیحی در مورد آنها می پردازیم.

این موتورها اگر قدرت مناسبی نداشته باشند، پس از چند بار باز و بسته شدن سقف، با مشکل مواجه می شوند. به همین خاطر سقف برقی ماشین نیز نامیده می شود. در هنگام طراحی و ساخت آپارتمان ها نیز اغلب فضای محدودی را به پارکینگ ساختمان اختصاص می دهند؛ به تعبیری دیگر در بیشتر مواقع میزان ظرفیت پارکینگ، بر اساس تعداد واحدهای مسکونی در نظر گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید