انواع سایبان (سایه بان) و کاربرد آن

سنسور هایی روی این سایبان ها قرار گرفته است که باعث می شود این سایبان ها بتوانند تابش افتاب و بارش برف و باران را احساس کرده و در مقابل آن ها واکنش نشان دهند. معروف ترین و پر کاربرد ترین نوع آن سایبان مغازه است. در مکان هایی که احتمال آتش سوزی وجود دارد بهتر است از این نوع روکش ها استفاده نشود. شرکت ایران سایبان را می توان یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید انواع سایه بان دانست. سایه بان های چوبی با شبکه ها و طراحی های چوبی زیبا ساخته می شوند و گاه نیمکتهای چوبی و مبلمان فضای باز نیز برای دمی آسودن و لذت بردن از فضای نیم سایه در آنها تعبیه می شود .

به عنوان مثال قبلا سایبان خودرو ثابت وجود داشت اما امروزه به شکل متحرک نیز در بازارموجود است که دارای چادر بوده و امکان باز و بسته کردن آن حتی بدون نیاز به اهرم وجود دارد. این نوع سایبان برای پوشش دهی و سایه اندازی بسیار مناسب بوده و ساخت آن در ابعاد و اندازههای بزرگ و متراژ های بالا صورت میپذیرد. این نوع ازسایبان یکی از با کیفیت ترین سایبان هایی است که می توان در بازار یافت. سقف متحرک پنت هاوس باید از بهترین و زیباترین مواد اولیه ساخته شود تا بتواند زیبایی لازم را داشته باشد زیرا در عین کاربردی بودن، ظاهر آن نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

معمولا برای اینکه سازه کوچکی ساخته شود، برش های بسیار زیادی نیاز است، در هر برش نیز ممکن است مقداری از پروفیل به عنوان افت هدر برود. موارد اسفاده از چرم در مصر آن زمان محدود نبود و از آثار نگارشی غارها این موضوع قابل برداشت است که از چرم در موارد زیادی چون؛ تولید صندل، لباس، دستکش، سطل، بطری، سایبان برای دفن مرده و تجهیزات نظامی استفاده میکردند. رفتن تا قزوین و برگشتن ، آن هم در یک روز و با آن حجم بالای ترافیک ، رس از تنش کشیده بود .

وارد کند. بنابراین با خرید یک سایبان پارکینگ برای خودرو خود دیگر نگران آسیب رسیدن به خودرو خود را نداشته باشید. و همچنین قبل از خرید باید به کار برد زایمانی که می خواهید استفاده کنید دقت لازم را داشته باشید برای مثال سایه بان که برای یک مغازه لباس فروشی باید استفاده شود.قطعا با سایبانی که برای مغازه خواربار فروشی فرق می کند.

دیدگاهتان را بنویسید