انواع سایبان بر اساس کاربرد و جنس + مزایا و معایب – ویکی ساختمون

از انواع سایبان جمعشونده یا کالسکهای، برای پارکینگ خودرو، ورودی ویلا، پنجرهها، پاسیو، بالکن و تراس استفاده میشود. با توجه به کاربریهای متفاوت سایبانها اعم از سایبان خودرو، سایبان حیاط، سایبان تراس، آلاچیق پشت بام و غیره، در ابتدا باید مشخص شود که سایبان برای چه منظوری قرار است مورد استفاده قرار گیرد؛ به عنوان مثال ممکن است سایبان به عنوان پوشش جلوی درب ورودی ساختمان و به منظور جلوگیری از ورود آب باران و یا جلوگیری از تابش نور آفتاب مورد استفاده قرار گیرد.

امیرعلی از همان نیمچه لبخندهای یکطرفه ای زد که انگار این بار متفاوت از تمام دفعات گذشته اش بود … و باز این امیرعلی بود که ناتوان از کنترل احساسش سر پایین کشید و موهای خورشید را عمیق تر از قبل بوسید … خورشید که حالا خیالش از سلامتی امیرعلی راحت شده بود ، بدون اینکه خجالت بکشد که باز هم میان آغوش این مرد فرو رفته … امیرعلی حلقه دستش را تنگتر کرد . در هنگام طراحی و ساخت آپارتمان ها نیز اغلب فضای محدودی را به پارکینگ ساختمان اختصاص می دهند؛ به تعبیری دیگر در بیشتر مواقع میزان ظرفیت پارکینگ، بر اساس تعداد واحدهای مسکونی در نظر گرفته می شود.

بدین ترتیب هر چه باغ بزرگتری بر روی پشت بام ساخته شود، نیاز به سایه بان بزرگتری داریم. نتایج نشان داد برای شهر اهواز و تهران راهبرد دوم بر راهبرد اول ارجحیت دارد ولی در شهر تبریز اختلاف دو راهبرد کم می­باشد. به دنبال رشد فزاینده ی جمعیت، تعداد افرادی که دارای خودروهای شخصی می باشند نیز رو به افزایش است.بسیاری از افراد ترجیح می دهند که برای رفتن به محل کار خود از اتومبیل شخصی خود استفاده نمایند.

ولی باشه از این به بعد اگه دیدم ممکنه دیرتر از موعد بیام حتما بهت زنگ می زنم . این سقف چادری می تواند در محوطه فضای باز ساختمان ها، برج ها و … سقف های برقی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ساخته می شوند که این موضوع باعث شده تا افرادی که از این سقف ها استفاده می کنند، رضایت بسیار مطلوبی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید