ارائه مستقیم سایبان از کارخانه به قیمت تولید – Mivehjamkon

یکی از متداولترین و زیباترین انواع سایبان، سایبان چتری است. انتخاب بخش های مختلف یک سایبان نیاز به اطلاعات فنی بالایی دارد، بدین ترتیب قبل از هر گونه اقدام برای خرید سایه بان، بهتر است اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهیم تا بتوانیم انتخابی ایده آل داشته باشیم.

برای پارکینگهای خودرو، وسایل نقلیه در مراکز تجاری و تفریحی معمولاً بهتر است از انواع سایبان آکاردئونی استفاده شود. سایبان باغی سایبانی است که بیشتر کاربرد آن در فضاهای طبیعی مانند باغات است. در این دوره زمونه ای که قیمت خودرو روز به روز در حال گران تر شدن است، نگهداری از خودرو ی خود جزو واجبات می باشد و باید از این وسیله ی گران قیمت به خوبی نگهداری کرد. این محصول دارای زیبایی منحصر به فردی می باشد. یکی دیگر از ویژگی های این محصول وزن مناسب آن است.

تنوع رنگی فراوان آن است. با توجه به تنوع رنگی موجود، شما می توانید رنگی مناسب دکور مکان مورد نظر خود انتخاب کنید یا رنگی را برگزینید که با رنگ مکان مورد نظر شما برای نصب سایبان هماهنگ باشد و به این ترتیب با رعایت اصول دکوراتیو به زیبایی ساختمان یا مغازه یا مکان خود بیفزایید. شیشههای رنگی استفاده شده در این پروژه به رنگهای آبی، زرد، قرمز و بنفش می باشد که طبق حروف الفبا در کنار هم مرتب شده و پاسخگوی شرایط مختلف آب و هوایی و روشنایی میباشند.

همچنین رنگ به کار رفته در آن، رنگ الکترواستاتیک می باشد که مقاومت بالایی در برابر آفتاب و آب دارد و از بین نمی رود. ویژگی بعدی سایبان برقی که در اینجا به آن می پردازیم مربوط به نصب سایبان برقی می شود. آخرین ویژگی مهم سایبان برقی که در این بخش به آن اشاره می کنیم. در ساینا سعی می شود، سازه بطور کامل پیچ و مهره ای طراحی گردد و بصورت پیش ساخته در محل نصب شود. این محصول را می توان تا عرض 6 متر نصب کرد. این محصول برای مکان های مختلف با ابعاد متفاوت ساخته می شود و این قابلیت را دارد که منطقه مورد نظر شما را پوشش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید