ارائه مستقیم سایبان از کارخانه به قیمت تولید – Mivehjamkon

همانطور که گفتیم شرکت سایبان مهرگسستر یکی از شرکت های معتبری می باشد که سایبان خودرو را در قیمتی مناسسب به افراد ارائه می دهد. متأسفانه برخی از افراد سودجو هستند که اقدام به دمونتاژ سوله های فرسوده نموده و از قطعات آنها مجدداً در ساخت سوله استفاده می کنند که البته این کار بر خلاف اصول حرفه ای و وجدان کاری است. با نصب زهکشی می توان کمک کرد تا هر چه آب باران بر روی سقف می ریزد از طریق ناودانی به محل مورد نظر هدایت شوند.

بدین ترتیب در سال های اخیر حجم استفاده از سقف برقی بسیار بیشتر از قبل شده است. ماشین ها را می توان رایج ترین وسایل نقلیه در عصر حاضر دانست. با این حال، این روش در مقایسه با استفاده از گرده خشک تقریبا دو برابر مقدار منبع گرده، به تلاش بیشتر و تجربه کارگر نیاز دارد و بازدهی بالا را تضمین نمی کند. برای جلوگیری از بیرون آمدن کامل گل از اسپات و در نتیجه از بین رفتن گرده، اسپات را از درخت نخل بریده و به اتاقی با دمای کنترل شده (18 تا 22 درجه سانتیگراد) یا مکانی تعیین شده برای ادامه خشک شدن برای چند روز آینده، آورده می شود.

در این مرحله گل دارای رطوبت بالایی است، برای جلوگیری از آلوده شدن گرده به کپک باید خشک شود. گاهی به دلیل شرایط آب و هوایی، گل نر، باز شدن خود را به تاخیر می اندازد و از گل دهی، گل ماده عقب می ماند. علاوه بر این ها خودکار بودن این سیستم مزیت بزرگی به شمار می آید چرا که اگر شما فراموش کنید که هنگام آفتاب یا باد و باران سایبان را جمع کنید، خود به صورت خودکار این کار را برای شما انجام می دهد. یک سایبان چتری همانند چتر بر فراز یک منطقه نصب میشود.

این روش سنتی است و شامل قراردهی گل های خشک روی یک لایه کاغذ یا آویزان کردن آنها به مدت چند روز در بالای یک ظرف بزرگ یا کیسه کاغذی است. میزان مخلوط دو انس کود خرما در هر 2.5 سانتی متر از قطر تنه(اندازه گیری شده در سطح زمین) باید کافی باشد. از زمان های قدیم گرده افشانی دستی در نخل خرما از طریق قرار دادن رشته های نر در گل آذین ماده انجام می شده است. بنابراین فرآیند خشک کردن باید در اتاقی با رطوبت کم انجام بشود.

دیدگاهتان را بنویسید