آشنایی با سوله سایه بان و ویژگی های آن

⚠️ قیمت های لیست قیمت بر اساس سایبان دستی می باشد و در صورت نیاز به سایبان برقی موتور دار 2/200/000 تومان اضافه می شود. شایان ذکر است تمام سازه، یراق آلات و پارچه ها اعم از سایبان دستی و برقی که برای ساخت سایبان از آن استفاده میشود جزء با کیفیت ترین مواد اولیه به شمار میروند.

سایبان در دو نوع ثابت و متحرک و همچنین دستی و برقی وجود دارند. معمولا مصرف کنندگان طرح سایه بان مورد نظر را با توجه به محلی که قصد نصب سایه بان را دارند انتخاب می کنند که البته منطقی نیز است. سایبان محافظی در برابر باد،باران، خورشید هستند و بعضی از آنها تحمل بار سنگین را نیز دارند.

سایبان میتواند کاربرد های متعددی داشته باشد از جمله سایه بان حیاط منزل، سایه بان پارکینگ، سایه بان فروشگاهی، سایه بان خود پراز، سایه بان ویژه مراکز تجاری دارای فضای باز، سایه بان پنجره های ساختمان، سایه بان بالکن،سایه بان کولر،سایبان درشکه و هر فضایی که نیازمند محافظی برای نور خورشید است. انتخاب سایبان مناسب یکی از موضوعات بسیار مهم در هنگام خرید سایه بان می باشد.

در هنگام خرید سایه بان باید به شماری از نکات از لحاظ کیفیت و کاربری سایه بان توجه داشته باشیم. امروزه مراکز فروش سایه بان محصولات متعددی را به لحاظ نوع پرداخت و تکنولوژی به کار رفته در آن ها، به مشتریان عرضه می کنند؛ اما ما چگونه باید سایبانی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنیم. ما در مجموعه سایبان لوکس این سایبانها را از ورق upvc میسازیم که کیفیت و دوام بالایی دارد و در اثر قرار گرفتن در نور خورشید یا بارش برف و باران صدمهای نمیبینند. با توجه به اینکه شرکت ما تمرکز خود را در ساخت و تولید انواع سایبان برقی گذاشته است توانستیم به عنوان اولین و بزرگترین مجموعه ی ارائه ی سایبان های متنوع در بین مشتریان شویم.

دیدگاهتان را بنویسید