آشنایی با انواع سایبان و ایده های جذاب برای طراحی آن

وزن فاکتور دیگری است که حین اجرای سایبان در نظر گرفته می شود. سازه های آلومینیومی معمولا سبک هستند و مقاومت بالایی دارند و انتخاب خوبی برای اجرای سایبان هستند. چادری که برای سایبان استفاده می شود از اهمیت بالایی برخوردار است باید جنسی را انتخاب کرد که ضد اب باشد در در حین بارندگی آب جذب نکند.چادرها از نظر جنس به موارد زیر دسته بندی می شوند.

کیفیت موتور در این سایه بان ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بدین ترتیب تولید کنندگانی که از موتورهای با کیفیت استفاده می کنند، توانایی جذب مشتریان بیشتری را خواهند داشت. سایبانهای مدرن نمونهای از طراحی سازههای امروزی و با استفاده از مصالح جدید و مدرن امروزی است. یکی دیگر از انواع سایبانهای پرکاربرد و با نمای زیبا، به سایبان آکاردئونی معروف است. طبیعتاً ممانعت از اصابت اشعه خورشید به اقلام فروشی و متصدیان فروش، یکی از الزامات این کار است که با کمک احداث سوله سایبان، مورد توجه قرار می گیرد. این نوع سایبان بر خلاف نوع ثابت، از مقاومت بالایی برخوردار نبوده و به دلیل اینکه در ساخت آن متریال مستحکمی به کار برده نشده است گزینه خوبی برای سایبان خودرو نبوده و برای سفارش آن در متراژهای بالاتر، حتی گاهی بیشتر از سایبان ثابت باید هزینه کنید.این نوع سایبان به دلیل سبک بودن و طراحی شیک پارچه های آن، بیشتر برای کافی شاپ یا رستوران گزینه مناسب تری است.

یا به عنوان مثال یک بازارچه موقت را در نظر بگیرید که قرار است در فضای باز، محل فروش و عرضه محصول یا محصولاتی باشد. سایبان میتواند کاربرد های متعددی داشته باشد از جمله سایه بان حیاط منزل، سایه بان پارکینگ، سایه بان فروشگاهی، سایه بان خود پراز، سایه بان ویژه مراکز تجاری دارای فضای باز، سایه بان پنجره های ساختمان، سایه بان بالکن،سایه بان کولر،سایبان درشکه و هر فضایی که نیازمند محافظی برای نور خورشید است. با توجه به اهمیت بسیار زیادی که زمان برای شرکت های سازنده سقف متحرک دارد، استفاده از پروفیل های آلومینیوم با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است.

با سفارش سایبان در اصفهان شما میتوانید خودروی خود را به راحتی در حیاط منزل پارک کنید و نگران کثیف شدن آن در اثر بارش باران یا خرابی رنگ خودرو در اثر نور خورشید نباشید. جنس بدنه چتر سایبان های چتری معمولا از پارچه یا ترکیب چوب fir و پارچه است. سایبان برقی متین تولید کننده انحصاری انواع سایبان برقی ، چتر و سقف برقی از سال 1390 بصورت تخصصی است و خدمات خود را در زمینه تولید سایبان برقی , سایبان پارکینگ , سایبان چتری , سایبان متحرک , سایبان مغازه , سایبان اتوماتیک , سقف برقی , سقف متحرک ارائه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید